لوله بازکن کرج

لوله بازکنی نهالستان کرج

 

لوله بازکنی نهالستان کرج یکی از خدمات تیم کرج سرویس می باشد. این خدمات به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته در تمامی نواحی شهر کرج انجام می شود. برای معرفی لوله بازکنی نهالستان در یک جمله کوتاه می توان از جمله “کمترین هزینه، بهترین کارشناسان ” استفاده کرد. ما اینجاییم تا هر گونه مشکل شما درباره لوله بازکنی و گرفتگی لوله ها را رفع کنید.

از آن جا که گرفتگی لوله ها و چاه فاضلاب و همچنین خرابی شیرآلات به علت قدیمی بودن بافت خانه ها و ساختمان ها می باشد. تیم لوله بازکنی نهالستان کرج سرویس آماده شده است تا در صورت بروز هر گونه مشکل در لوله های منزل شما همشهریان محترم خدمت شما برسند و با دارا بودن بهترین و مدرن ترین دستگاه های لوله بازکنی شروع به رفع گرفتگی لوله ساختمان شما می کنند.

 

خدمات لوله بازکنی در نهالستان

 

لوله بازکنی نهالستان آماده برداشتن اشیای قیمتی از درون لوله

ممکن است در هنگام شستشوی دستان و یا در هنگامی که در حمام دوش می گیرید جواهرآلات از دست شما بیفتد و داخل لوله ها برود. در اولین کار باید شیرآب حمام و دستشویی را ببندید و بعد از آن با واحد پشتیبانی سایت کرج سرویس تماس بگیرید.

همکاران ما در اولین فرصت و در کمتر از نیم ساعت به محل مورد نظر می رسند. با کمک بهترین سرفنرها هر نوع جواهرآلات را از داخل لوله ها و زانویی لوله بیرون می کشیم.

 

درآرودن اشیا از لوله در نهالستان

 

دلیل گرفتگی لوله ها چیست؟

مهم ترین و بیشترین دلیلی که برای گرفتگی لوله پیش می آید سر ریزشدن مواد از چاه فاضلاب به درون لوله است. اشیایی مانند مو، چربی، مواد پلاستیکی و غیره باعث می شوند لوله ساختمان شما گرفته شوند. اگر به موقع با شرکت لوله بازکنی تماس گرفته نشود می تواند عواقب زیادی را داشته باشد.

خیلی اوقات با بی توجهی همشهریان محترم کل سطح لوله توسط اشیا پوشانده می شود. در این صورت اشیا مانع عبور آب به داخل فاضلاب می شود. در نتیجه نیز شما مشاهده می کنید که در سینگ ظرفشویی و حتی توالت فرنگی آب پر می شود.

حتی ممکن است که باعث سوراخ شدن و ترکیدگی قسمتی از لوله شود که بسیار خطرناک هست. در این مواقع باید خیلی سریع جلوی نشتی بیشتر لوله و خرابی لوله را بگیرید. برای اینکار هم می توانید به ما اعتماد کنید.

تخلیه چاه در نهالستان

 

خدمات لوله بازکنی نهالستان در سایت کرج سرویس

• بر طرف کردن نم حمام ، توالت و حتی آشپزخانه

• رفع بوی بد فاضلاب در ساختمان

• لوله بازکنی و بر طرف کردن گرفتگی لوله های فاضلاب

• دفع حشرات موزی در لوله ها

• درآوردن اشیاء گران قیمت

• تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یابی لوله

• تعویض و نصب توالت فرنگی و ایرانی

• تعمیرات و اجرای لوله کشی آب ساختمان

 

تیم لوله بازکنی نهالستان آماده ارائه هرگونه خدمات

لوله بازکنی نهالستان هرگونه خدمات ساختمانی را انجام می دهد. همشهریان عزیز نگران نباشند. زیرا تیم لوله بازکنی نهالستان کرج سرویس خدماتی چون رفع گرفتگی توالت را نیز با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت انجام می دهد.

 

خدمات 24 ساعته لوله بازکنی در نهالستان

 

برای برقراری ارتباط با بهترین کارشناسان نهالستان کافیست با شماره تلفن 67 30 433 0912 آقای بدری تماس بگیرید.

رفع گرفتگی لوله های فاضلاب به صورت تضمینی

ممکن است بعد از تعمیرات رفع گرفتگی لوله در محل شما دوباره همان قسمت خراب شود و یا گرفتگی لوله کامل رفع نشده باشد. بدون هیچ گونه نگرانی با واحد پشتیبانی کرج سرویس در تماس باشید تا در سریع ترین زمانی که می شود دوباره سرویسکار لوله بازکن را اعزام کنیم تا مشکل گرفتگی را حل کند.

 

استفاده از دستگاه های لوله بازکنی

مطمئنا بدون کمک بهترین دستگاه ها نمی توان گرفتگی های سخت را برطرف کرد. مجموعه کرج سرویس بهترین دستگاه های لوله بازکنی را در اختیار دارند.

تلمبه قیفی برای باز کردن لوله

تلمبه قیفی برای لوله بازکنی

 

اولین روشی که بسیار معروف نیز هست استفاده از تلمبه قیفی می باشد. تلمبه قیفی یا همان دستی شامل سه قسمت اصلی می باشد. استفاده از تلمبه های قیفی نرم و قابل انعطاف بهترین گزینه می باشد. در ابتدا باید تلمبه را به اندازه نسبتا زیادی گرم کرد. در مرحله بعد باید تلمبه دستی یا همان قیفی را طوری بر روی لوله گرفته شده قرار دهید که تمام مناطق لوله را بپوشاند. در حرکت بعدی نیز باید ضرباتی محکم و قوی به بالا و پایین بزنید. در آخر هم همانطور که اطلاع دارید باید آب را باز کنید و این حرکت را آنقدر ادامه دهید تا راه گرفته شده لوله باز شود.

استفاده از محلول اسیدی برای رفع گرفتگی لوله

محلول اسیدی هم یک روش دیگر برای باز کردن لوله می باشد. پیشنهاد می کنیم که حتما برای باز کردن لوله زیاد از محلول شیمیایی کمک نگیرید. این محلول ها در دراز مدت اگز استفاده زیاد شود مکن است که صدماتی را به دیواره لوله های منز وارد کنند و باعث نشت لوله و سوراخ شدن قسمتی از آن بشود.

بعد از اینکه محلول اسیدی را درون لوله ریختید , سعی کنید با یک سیم بلند گرفتگی داخل لوله را برطرف کنید. دقت داشته باشید که حتما سیم مورد نظر باید انعطاف پذیری زیادی داشته باشد تا آسیبی به لوله نرساند.

بعد از اینکه کار گرفتگی لوله با محلول را انجام دادید پیشنهاد می کنیم که شیر آب را باز کنید تا متوجه شوید که آیا گرفتگی برطرف شده است یا نه؟ اگر برطرف نشد پیشنهاد می کنیم که شرکتهای لوله بازکنی تماس بگیرید.

استفاده از دستگاه های فنرزنی برقی و تراکم هوا برای لوله بازکنی نهالستان

دستگاه فنرزنی برقی برای لوله بازکنی نهالستان

 

از مهم ترین دستگاه های لوله بازکنی می توان به دستگاه فنرزنی برقی و دستگاه تراکم هوا اشاره کرد. که برای گرفتگی های سخت تر استفاده می شود.

این دستگاه ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. زیرا قابلیتهای بسیار بیشتری دارند. مخصوصا دستگاه فنرزنی برقی که بیشتر مورد استفاده لوله بازکن ها قرار می گیرد.

دستگاه لوله بازکنی فنرزنی یک دستگاه قوی برای هر نوع گرفتگی سخت و با عمق بالا در لوله ها می باشد. با کمک این دستاه و فنر بسیار بلندی که دارد می توان حتی گرفتگی هایی که مربوط به اشیاءی مانند مو و .. هست را بیرون کشید و در داخل سطل زباله ریخت. زیرا ممکن است که این نوع کثیفی ها در عمق بیشتر لوله ها دوباره جمع شود.

کارشناس لوله بازکنی در نهالستان

 

کارشناسان تیم لوله بازکنی نهالستان، به صورت روزانه تعداد زیادی لوله های فاضلاب را بررسی می کنند و گرفتگی پیش آمده را به صورت اصولی رفع می کنند.

تیم ما با توجه به اینکه تمام مناطق نهالستان را تحت پوشش خود قرار داده اند، در مدت زمان نهایتا نیم ساعت می توانند خود را به شما برسانند و انواع خدمات را برای شما انجام دهند.

 

تیم ما با داشتن دستگاه هایی مانند فنر لوله بازکنی پیشرفته می توانند در کم ترین زمان با کم ترین خسارت و به صورت تضمینی لوله گرفته شما را درست کنند. فقط کافیست با شماره 67 30 433 0912 آقای بدری تماس بگیرید تا متظر سوال های متعدد کارشناسان باشید.

مجموعه کرج سرویس آماده عقد قرارداد با تمامی شرکتها و موسسات اداری و دولتی و خصوصی برای خدمات لوله کشی – لوله بازکنی  و تمامی خدمات مربوط به لوله کشی می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
تماس شبانه روزی ( بدری )