لوله بازکن کرج

لوله بازکنی طالقان کرج

مجموعه کرج سرویس آماده انجام خدمات لوله بازکنی در طالقان کرج می باشد. در هر ساعت از شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل می توانید از خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله در منطقه طالقان کرج از مجموعه کرج سرویس درخواست خدمات دهید.

گرفتگی لوله و وجود فضولات در درون لوله ها همیشه یک معظل برای صاحبان خانه ها بوده و هست. عواملی مانند فشار کم آب در درون لوله ها یا بالا زدن آب به بالای سرویس های بهداشتی و حمام , بوی بدی که چربی های داخل لوله ها ترشح می کنند و یا بالا آمدن فضولات در توالت ها یک دردسر همیشگی برای آپارتمان ها بوده هست.

اما با کمک سرویسکار لوله بازکن با تجربه که بتواند این خدمات برای شما انجام دهد و گرفتگی های اعصاب خوردکن در لوله ها را برطرف کند بسیار لازم و ضروری هست.

همین طور اگر بتوانید برای گرفتگی های بعدی هم همیشه دسترسی سریع به لوله بازکن داشته باشید یک مزیت دیگر هست. چه بهتر که سرویسکار لوله بازکن به صورت شبانه روزی و در هر زمانی که مشکل پیش آمده در کمتر از نیم ساعت حتی هنگام شب خود را به خانه ما برساند و کارش را انجام دهد.

اکثر لوله بازکن های با تجربه همیشه سعی می کنند که بهترین دستگاه ها را همراه خود داشته باشند. با اینکار از رفت و آمدهای زیاد جلوگیری می کنند و همین طور در سریع ترین زمان مشکل لوله را حل می کنند تا باعث اذیت صاحب خانه نشوند.

حالا اگر تمامی این خدمات رابه یکجا میخواهید به شما توصیه می کنیم که یکبار از خدمات لوله بازکنی در طالقان در کرج سرویس کمک بگیرید. این مجموعه به شما قول می دهد تمامی این خدمات را یکجا برای شما انجام دهد. کافیست یکبار از خدمات کرج سرویس استفاده کنید.

تمامی این خدمات با کمک بهترین سرویسکار و لوله بازکنی حرفه ای در سراسر شهر کرج به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته حتی در روزهای تعطیل انجام می شود.

 

تیم لوله بازکنی در طالقان آماده برداشتن اشیای قیمتی از درون لوله

ممکن است در هنگام شستشوی دست و یا در هنگامی که در حمام دوش می گیرید جواهرآلات از دست شما بیفتد و داخل لوله ها برود. در اولین کار باید شیرآب حمام و دستشویی را ببندید و بعد از آن با واحد پشتیبانی سایت کرج سرویس تماس بگیرید.

پیشنهادم می کنیم که به هیچ وجه خودتان برای درآوردن اشیاء و جواهرآلات اقدام نکنید. زیرا اگر به درون لوله ها برود واقعا سخت هست که آن را دربیاورید. حتی ممکن هست که به درون فاضلاب برود و دیگر نتوان آن را در بیاورید.

 

دلیل گرفتگی لوله ها چیست؟

اشیایی مانند مو، چربی، مواد پلاستیکی و غیره باعث می شوند لوله ساختمان شما گرفته شوند. اگر به موقع با شرکت لوله بازکنی تماس گرفته نشود می تواند عواقب زیادی را داشته باشد. همچنین ممکن است موادی مانند سیمان هم درون لوله ها سفت شده و نتوانید آن را از درون لوله ها پاک کنید.

حتی ممکن است که باعث سوراخ شدن و ترکیدگی قسمتی از لوله شود که بسیار خطرناک هست. در این مواقع باید خیلی سریع جلوی نشتی بیشتر لوله و خرابی لوله را بگیرید.

 

خدمات لوله بازکنی در طالقان در سایت کرج سرویس

• انجام لوله کشی آب در ساختمان
• بر طرف کردن نم حمام ، توالت و حتی آشپزخانه
• رفع بوی بد فاضلاب در ساختمان
• اتصال آب شهری به آب خانگی
• لوله بازکنی و بر طرف کردن گرفتگی لوله های فاضلاب
• دفع حشرات موزی در لوله ها
• درآوردن اشیاء گران قیمت مانند موبایل و جواهر آلات از درون لوله ها
• تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یابی لوله
• تعویض و نصب توالت فرنگی و ایرانی
• تعمیرات و اجرای لوله کشی آب ساختمان

 

تیم لوله بازکنی در طالقان آماده ارائه هرگونه خدمات

لوله بازکنی در طالقان هرگونه خدمات ساختمانی را انجام می دهد. همشهریان عزیز نگران نباشند. زیرا تیم لوله بازکنی در طالقان کرج سرویس خدمات رفع گرفتگی توالت را نیز با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت انجام می دهد.

 

برای برقراری ارتباط با بهترین کارشناسان در طالقان کافیست با شماره تلفن 67 30 433 0912 آقای بدری تماس بگیرید.

 

تضمین خدمات لوله بازکنی

تمامی خدمات لوله بازکنی طالقان بصورت 100 درصد تضمین میشود.

 

استفاده از دستگاه های لوله بازکنی برای لوله بازکنی در طالقان

مطمئنا بدون کمک بهترین دستگاه ها نمی توان گرفتگی های سخت را برطرف کرد. مجموعه کرج سرویس بهترین دستگاه های لوله بازکنی را در همیشه همراه خود دارند.

تلمبه قیفی برای باز کردن لوله

اولین روشی که بسیار معروف نیز هست استفاده از تلمبه قیفی می باشد. تلمبه قیفی یا همان دستی شامل سه قسمت اصلی می باشد. استفاده از تلمبه های قیفی نرم و قابل انعطاف بهترین گزینه می باشد.

در ابتدا باید تلمبه را به اندازه نسبتا زیادی گرم کرد. در مرحله بعد باید تلمبه دستی یا همان قیفی را طوری بر روی لوله گرفته شده قرار دهید که تمام مناطق لوله را بپوشاند. در حرکت بعدی نیز باید ضرباتی محکم و قوی به بالا و پایین بزنید. در آخر هم همانطور که اطلاع دارید باید آب را باز کنید و این حرکت را آنقدر ادامه دهید تا راه گرفته شده لوله باز شود.

اگر این روش هم جواب نداد به سراغ روش بعدی خواهیم رفت.

استفاده از محلول اسیدی برای رفع گرفتگی لوله

محلول اسیدی هم یک روش دیگر برای باز کردن لوله می باشد. پیشنهاد می کنیم که حتما برای باز کردن لوله زیاد از محلول شیمیایی کمک نگیرید. این محلول ها در دراز مدت اگر استفاده زیاد شود مکن است که صدماتی را به دیواره لوله های منزل وارد کنند و باعث نشت لوله و سوراخ شدن قسمتی از آن بشود.

بعد از اینکه محلول اسیدی را درون لوله ریختید , سعی کنید با یک سیم بلند گرفتگی داخل لوله را برطرف کنید. دقت داشته باشید که حتما سیم مورد نظر باید انعطاف پذیری زیادی داشته باشد تا آسیبی به لوله نرساند. گرچه با کمک سیم هم نمی شود کار خاصی انجام داد. اما می شود تشخیص داد که اگر با سیم هم نتوانستید این مشکل را حل کنید نشان دهده این موضوع هست که گرفتگی کمی سخت تر هست.

بعد از اینکه کار گرفتگی لوله با محلول را انجام دادید پیشنهاد می کنیم که شیر آب را باز کنید تا متوجه شوید که آیا گرفتگی برطرف شده است یا نه؟ اگر برطرف نشد پیشنهاد می کنیم که شرکتهای لوله بازکنی تماس بگیرید. زیرا دیگر باید یک سرویسکار لوله بازکن با تجربه این خدمات را انجام دهد.

دستگاه فنرزنی دستی برای لوله بازکنی در طالقان

استفاده از دستگاه یکی دیگر از راه های رفع گرفتگی لوله می باشد. دستگاه فنرزنی دستی یکی از وسیله هایی هست که می توانید از ان کمک بگیرید. این وسیله نه به اندازه کمک گرفتن از محلول ها و تلمبه دستی روش راحتی هست و نه به اندازه کمک گرفتن از دستگاه های فنرزنی برقی و تراکم هوا روش راحتی هست.

می توانید خودتان روش کاربا آن را تست کنید و اگر احساس کردید که مشکل حل شد می توانید با تست فشار آب به درون لوله کار رفع گرفتکی لوله توسط خود را بررسی کنید.

اما اگر نتوانستید و احساس کردید که از این کار ناتوانید دیگر چاره ای جز استفاده از دستگاه فنرزنی برقی ندارید. اما به هیچ وجه خودتان از این دستگاه کاملا خطرناک استفاده نکنید. چرخش فنر توسط دستگاه ممکن است برای شما بسیار خطرناک باشد و حتی ممکن است باعث ترکیدن لوله ها شود.

استفاده از دستگاه های دیگر برای لوله بازکنی

از مهم ترین دستگاه های لوله بازکنی می توان به دستگاه فنرزنی برقی و دستگاه تراکم هوا اشاره کرد. که برای گرفتگی های سخت تر استفاده می شود.این دستگاه ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. زیرا قابلیتهای بسیار بیشتری دارند. مخصوصا دستگاه فنرزنی برقی که بیشتر مورد استفاده لوله بازکن ها قرار می گیرد.

دستگاه لوله بازکنی فنرزنی یک دستگاه قوی برای هر نوع گرفتگی سخت و با عمق بالا در لوله ها می باشد. با کمک این دستاه و فنر بسیار بلندی که دارد می توان حتی گرفتگی هایی که مربوط به اشیاءی مانند مو و .. هست را بیرون کشید و در داخل سطل زباله ریخت. زیرا ممکن است که این نوع کثیفی ها در عمق بیشتر لوله ها دوباره جمع شود.

کارشناسان تیم لوله بازکنی در طالقان، به صورت روزانه تعداد زیادی لوله های فاضلاب را بررسی می کنند و گرفتگی پیش آمده را به صورت اصولی رفع می کنند. تیم ما با توجه به اینکه تمام مناطق طالقان را تحت پوشش خود قرار داده اند، در مدت زمان نهایتا نیم ساعت می توانند خود را به شما برسانند و انواع خدمات را برای شما انجام دهند.

 

تیم ما با داشتن دستگاه هایی مانند فنر لوله بازکنی پیشرفته می توانند در کم ترین زمان با کم ترین خسارت و به صورت تضمینی گرفتگی لوله آب را درست کنند. فقط کافیست با شماره 67 30 433 0912 آقای بدری تماس بگیرید تا منتظر سوال های متعدد کارشناسان باشید.

مجموعه لوله بازکنی کرج سرویس آماده عقد قرارداد با تمامی شرکتها و موسسات اداری و دولتی و خصوصی برای خدمات لوله کشی – لوله بازکنی  و تمامی خدمات مربوط به لوله کشی و لوله بازکنی در طالقان و دیگر مناطق کرج می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
تماس شبانه روزی ( بدری )