لوله بازکن کرج

لوله بازکنی تنکمان کرج

لوله بازکنی تنکمان کرج یکی از خدمات معروف تیم کرج سرویس می باشد. برای معرفی لوله بارکنی تنکمان در یک جمله کوتاه می توان از جمله “کمترین هزینه، بهترین کارشناسان ” استفاده کرد.

از آن جا که گرفتگی لوله به علت قدیمی بودن بافت می باشد. تیم لوله بازکنی تنکمان آماده شده است تا در صورت بروز هر گونه مشکل در لوله های شما همشهریان محترم خدمت شما برسند و با دارا بودن بهترین و مدرن ترین دستگاه ها شروع به رفع گرفتگی لوله ساختمان شما کنند.

 

لوله بازکنی تنکمان آماده برداشتن اشیای قیمتی از درون لوله

چنانچه مشکلی در سیستم رفع گرفتگی لوله پیش آمده و اشیا گران قیمت در لوله ها گیر کرده است نگران نباشید. به این دلیل که تیم لوله بازکنی کرج سرویس دستگاه هایی را خریداری کرده است تا بتواند انواع جواهرآلات را از درون لوله ها در بیاورند.

لوله بازکنی تنکمان

 

اکثر سوالات مردم درباره لوله بازکنی

• سوال هایی مانند اینکه شما طبقه چندم ساختمان مستقر هستید؟

• ساختمان شما چند سال ساخت است؟

• چند سال از عمر فاضلاب شما گذشته است؟

• آیا احساس نمیکنید اشیا یا هر چیز دیگری در لوله شما افتاده باشد؟

• توالت شما ایرانی است یا فرنگی؟

• آیا آبی که در سینگ جمع شده است آرام آرام وارد فاضلاب می شود یا با شدت؟

• و سوالات دیگر که به هر حال شما آماده پاسخ گویی باید باشید.

 

دلیل گرفته شدن لوله ها چیست؟

مهم ترین و بیشترین دلیلی که برای گرفتگی لوله پیش می آید سر ریزشدن مواد از چاه فاضلاب به درون لوله است. اشیایی مانند مو، چربی، مواد پلاستیکی و غیره باعث می شوند لوله ساختمان شما گرفته شوند. اگر به موقع با شرکت لوله بازکنی تماس گرفته نشود می تواند عواقب زیادی را داشته باشد.

خیلی اوقات با بی توجهی همشهریان محترم کل سطح لوله توسط اشیا پوشانده می شود. در این صورت اشیا مانع عبور آب به داخل فاضلاب می شود. در نتیجه نیز شما مشاهده می کنید که در سینگ ظرفشویی و حتی توالت فرنگی آب پر می شود.

دلایل گرفتگی لوله

 

خدمات لوله بازکنی تنکمان در سایت کرج سرویس

• بر طرف کردن نم حمام،توالت و حتی آشپزخانه

• رفع بوی بد فاضلاب در ساختمان

• لوله بازکنی و بر طرف کردن گرفتگی لوله های فاضلاب

• درآوردن اشیاء گران قیمت

• تشخیص ترکیدگی لوله

• باز و بسته کردن و بررسی چاه های کهنه

• تعویض و نصب توالت فرنگی و ایرانی

• تعمیرات لوله کشی آب ساختمان

• اجرای لوله کشی آب ساختمان زیر نظر ناظر ساختمان

• مشاهده و بازدید رایگان به صورت شبانه روزی در عرض نیم ساعت

 

تیم لوله بازکنی تنکمان آماده ارائه هرگونه خدمات

لوله بازکنی تنکمان هرگونه خدمات ساختمانی را انجام می دهد. همشهریان عزیز نگران نباشند. زیرا تیم لوله بازکنی تنکمان خدماتی چون تخلیه چاه و رفع گرفتگی توالت را نیز با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت انجام می دهد.

 

برای برقراری ارتباط با بهترین کارشناسان تنکمان کافیست با شماره تلفن 67 30 433 0912 آقای بدری تماس بگیرید.

 

گرفتگی لوله های فاضلاب به صورت تضمینی

این مژده را به شما عزیزان تنکمانی بدهیم که هم لوله بازکنی و هم تخلیه چاه و گرفتگی لوله های فاضلاب به صورت تضمینی می باشد. کارشناسان تیم لوله بازکنی تنکمان موظف هستند در صورت بروز مشکل در همان قسمت به صورت رایگان برای اصلاح کار خود در محل حضور یابند. البته که این قانون هست اما تا به حال با توجه به مهارت کارشناسان ما این مشکل پیش نیامده است.

اگر فاضلاب و توالت شما بوی بسیار بدی به خود گرفته است. کلید راه حل مشکل شما در دستان تکنسین های ما می باشد. کافیست به کارشناسان ما اعتماد کنید تا بهترین خدمات در تنکمان را دریافت کنید.

دیلم برای لوله بازکنی

 

 

کارشناسان لوله بازکنی تنکمان چه تفاوتی با لوله بازکنی های دیگر دارند؟

• لوله بازکنی به صورت کاملا تضمینی به انجام می رسد.

• ارائه خدمات رایگان مجدد در صورت خرابی همان قسمت تعمیر شده.

• تعهد در کار و حفظ امانت داری در هنگام کار

• همراه داشتن تمامی ابزارآلات در موقع سرویس کردن و خدمات لوله بازکنی

 

تلمبه قیفی برای باز کردن لوله

اولین روشی که بسیار معروف نیز هست استفاده از تلمبه قیفی می باشد. تلمبه قیفی یا همان دستی شامل سه قسمت اصلی می باشد. همانطور که گفتیم بهتر است اول از کارشناس لوله بازکنی مشورت گرفت و پس از بررسی این عزیزان، شما آن کار را انجام دهید.

استفاده از تلمبه های قیفی نرم و قابل انعطاف بهترین گزینه می باشد. در ابتدا باید تلمبه را به اندازه نسبتا زیادی گرم کرد. در مرحله بعد شما عزیز تلمبه دستی یا همان قیفی خود را طوری بر روی لوله گرفته شده قرار دهید که تمام مناطق لوله را بپوشاند.

اگر گرفتگی لوله سطحی باشد و عمق زیادی را نداشته باشد روش خوبی است اما باید دقت داشته باشید که در اولین حرکت باید تمامی سوراخ های کناری لوله را به صورت عالی بپوشانید. در حرکت بعدی نیز باید ضرباتی محکم و قوی به بالا و پایین بزنید. در آخر هم همانطور که اطلاع دارید باید آب را باز کنید و این حرکت را آنقدر ادامه دهید تا راه گرفته شده لوله باز شود.

 

استفاده از محلول اسیدی برای رفع گرفتگی لوله

در مرحله اول پس از تهیه کردن محلول، شما باید محلول خود را داغ کنید تا به نقطه جوش برسد. پس از جوش آمدن محلول باید آن را با روش اصولی که می توانید از کارشناسان ما کمک دریافت کنید در درون لوله فاضلاب ساختمان خود بریزید.

بعد از اینکه محلول اسیدی را درون لوله ریختید , سعی کنید با یک سیم بلند گرفتگی داخل لوله را برطرف کنید. دقت داشته باشید که حتما سیم مورد نظر باید انعطاف پذیری زیادی داشته باشد تا آسیبی به لوله نرساند.

 

استفاده از دستگاه های دیگر برای لوله بازکنی

دستگاه لوله بازکنی

 

از مهم ترنی دستگاه های لوله بازکنی می توان به دستگاه فنرزنی برقی و دستگاه تراکم هوا اشاره کرد. که برای گرفتگی های سخت تر استفاده می شود.

این دستگاه ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. زیرا قابلیتهای بسیار بیشتری دارند. مخصوصا دستگاه فنرزنی برقی که بیشتر مورد استفاده لوله بازکن ها قرار می گیرد.

کارشناسان تیم لوله بازکنی تنکمان، به صورت روزانه تعداد زیادی لوله های فاضلاب را بررسی میکنند و گرفتگی پیش آمده را به صورت اصولی رفع می کنند.

تیم ما با توجه به اینکه تمام مناطق تنکمان را تحت پوشش خود قرار داده اند، در مدت زمان نهایتا نیم ساعت می توانند خود را به شما برسانند و انواع خدمات را برای شما انجام دهند.

 

تیم ما با داشتن دستگاه هایی مانند فنر لوله بازکنی پیشرفته می توانند در کم ترین زمان با کم ترین خسارت و به صورت تضمینی لوله گرفته شما را درست کنند. فقط کافیست با شماره 67 30 433 0912 آقای بدری تماس بگیرید تا متظر سوال های متعدد کارشناسان باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
تماس شبانه روزی ( بدری )