لوله بازکن کرج

لوله بازکنی جهانشهر کرج

مجموعه کرج سرویس آماده انجام خدمات لوله بازکنی جهانشهر کرج می باشد. در هر ساعت از شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل می توانید از خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله در منطقه جهانشهر کرج از مجموعه کرج سرویس درخواست خدمات دهید.

اکثر لوله بازکن های با تجربه همیشه سعی می کنند که بهترین دستگاه ها را همراه خود داشته باشند. با اینکار از رفت و آمدهای زیاد جلوگیری می کنند و همین طور در سریع ترین زمان مشکل لوله را حل می کنند تا باعث اذیت صاحب خانه نشوند.

مجموعه کرج سرویس انواع خدمات لوله بازکنی جهانشهر را به صورت شبانه روزی و 7 روز هفته انجام می دهد. همکاران ما در کمتر از نیم ساعت خود را به محل خواهند رساند. استفاده از بهترین دستگاه های لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله های آب و فاضلاب از مزیت های اصلی مجموعه کرج سرویس می باشد.

حالا اگر تمامی این خدمات را به یکجا میخواهید به شما توصیه می کنیم که یکبار از خدمات لوله بازکنی در جهانشهر در کرج سرویس کمک بگیرید. این مجموعه به شما قول می دهد تمامی این خدمات را یکجا برای شما انجام دهد. کافیست یکبار از خدمات کرج سرویس استفاده کنید.

 

تخلیه چاه و لوله بازکنی در جهانشهر

 

 

برای برقراری ارتباط با بهترین کارشناسان لوله بازکنی جهانشهر کرج کافیست با شماره تلفن 67 30 433 0912 آقای بدری تماس بگیرید.

 

لوله بازکنی جهانشهر آماده برداشتن اشیای قیمتی از درون لوله

ممکن است در هنگام شستشوی دست و یا در هنگامی که در حمام دوش می گیرید جواهرآلات از دست شما بیفتد و داخل لوله ها برود. در اولین کار باید شیرآب حمام و دستشویی را ببندید و بعد از آن با واحد پشتیبانی سایت کرج سرویس تماس بگیرید.

اصلا سعی نکنید که خودتان برای بیرون کشیدن جواهر آلات و وسایل با ارزش اقدام کنید. بهترین کار این هست که از کسی که تجربه اینکار را دارد و چند بار این کار را انجام داده است کمک بگیرید.

 

دلیل گرفتگی لوله ها چیست؟

برخی مواقع وجود اشیایی مانند مو، چربی، مواد پلاستیکی , صابون , تکه های دستمال کاغذی , باقی مانده غذا و مواد دیگر باعث می شوند لوله های آب و فاضلاب ساختمان شما دچار گرفتگی شوند. اگر به موقع با شرکت لوله بازکنی تماس نگیرید ممکن است عواقب بدی برای ساختمان شما داشته باشد.

بعضی مواقع کار از این هم که هست سخت تر می شود. مثلا ممکن است که سیمان در داخل لوله ها گیر کرده باشد. وجود سیمان ها در دال لوله ها بسیار خطرناک هست. اگر نتوانید آنها را از لوله دفع کنید احتمال ترکیدگی لوله هست. بهترین راه استفاده از دستگاه لوله بازکنی هست.

 

دلیل گرفتگی لوله در جهانشهر

 

خدمات لوله بازکنی جهانشهر در سایت کرج سرویس

اگر نیاز به خدمات زیر دارید می توانید با واحد پشتیبانی کرج سرویس در ارتباط باشید. تمامی خدمات زیر در مجموعه کرج سرویس به صورت 24 ساعت و شبانه روزی انجام می شود.

  • لوله بازکنی و بر طرف کردن گرفتگی لوله های فاضلاب
  • انجام لوله کشی آب در ساختمان
  • درآوردن اشیاء گران قیمت مانند موبایل و جواهر آلات از درون لوله ها
  • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یابی لوله
  • تعمیرات و اجرای لوله کشی آب ساختمان
  • تعویض و نصب توالت فرنگی و ایرانی
  • بر طرف کردن نم حمام ، توالت و حتی آشپزخانه

 

ارزانترین خدمات لوله بازکنی در کرج

اگر به خدمات لوله بازکنی جهانشهر نیاز پیدا کردید می توانید از خدمات ما که در بین تمامی شرکتها ارزانترین تعرفه می باشد استفاده کنید. ما به شما قول می دهیم که بعد از دریافت خدمات توسط مجموعه کرج سرویس از کیفیت کار سرویسکار لوله بازکن رضایت کامل خواهید داشت.

 

تضمین خدمات لوله بازکن

ممکن است که بعد از پایان کار لوله بازکنی جهانشر کرج و دیگر مناطق کرج دوباره در همان قسمت مشکل بوجود بیاید. بدون هیچ گونه نگرانی با واحد پشتیبانی کرج سرویس در تماس باشید. همکاران ما در سریع ترین زمانی که می شود دوباره سرویسکار لوله بازکن جهانشهر را اعزام می کنند.

 

تضمین خدمات بازکردن لوله در جهانشهر

 

 

اما اگر یک لوله بازکنی مستقل را برای کار لوله بازکنی جهانشهر انتخاب کنید موضوع فرق می کند. مطمئنا بعد از اینکه کاری انجام داده اند و محل را ترک کرده اند هیچ ضمانتی نمی دهند. البته تعداد کمی از افراد ضمانت می دهند. اما اگر مورد اول را در نظر بگیریم مطمئنا برای خدمات دوباره هزینه را دریافت می کنند.

حتی ممکن است که بعد از پایان کار و خرابی دوباره همان سمت دیگر جواب تلفن شما را هم ندهند. اما در مجموعه لوله بازکنی کرج سرویس خدمات دوباره به صورت کاملا رایگان انجام می شود و هیچ هزینه ای از مشتری دریافت نمی شود.

 

برای برقراری ارتباط با بهترین کارشناسان لوله بازکنی جهانشهر کافیست با شماره تلفن 67 30 433 0912 آقای بدری تماس بگیرید.

 

استفاده از دستگاه های لوله بازکنی

با کمک دستگاه های لوله بازکنی تمام لوله بازکن ها می توانند خدمات خود را به سرعت انجام دهند. در مجموعه کرج سرویس هم تمامی خدمات لوله بازکنی جهانشهر و دیگر مناطق با کمک بهترین ابزارآلات و دستگاه های حرفه ای لوله بازکنی انجام می شود. در این قسمت به بررسی پرکاربردترین دستگاه های لوله بازکنی خواهیم پرداخت.

 

بهترین دستگاه لوله بازکنی در جهانشهر

 

تلمبه قیفی برای باز کردن لوله

شاید اولین چیزی که در مورد لوله بازکنی در جهانشهر به ذهن شما می رسد تلمبه قیفی باشد. تلمبه قیفی یا همان تلمبه دستی خانگی در اکثر خانه ها یافت می شود. اما روش کار این دستگاه را برای شما خواهیم گفت تا اگر نمی دانید به چه شکل از آن استفاده کنید از این به بعد بدانید چگونه از آن استفاده کنید.

سعی کنید تلمبه را کمی گرم کنید. سپس آن را بر روی مجرای ورودی لوله طوری قرار دهید که کاملا چفت شده باشد. در حرکت بعدی نیز باید ضرباتی محکم و قوی به بالا و پایین بزنید. در آخر هم همانطور که اطلاع دارید باید آب را باز کنید و این حرکت را آنقدر ادامه دهید تا راه گرفته شده لوله باز شود.

اما اگر این روش جواب نداد باید به سراغ روش دیگری بروید تا شاید مشکل را حل کنید.

 

استفاده از محلول اسیدی برای رفع گرفتگی لوله

محلول های اسیدی یکی از پرکاربردترین اما خطرناک ترین راه های رفع گرفتگی لوله های آب و فاضلاب مخصوصا گرفتگی های مربوط به آشپرخانه می باشد. این محلول ها را می توانید از هر فروشگاهی خریداری کنید. نوع کار با محلول اسیدی به احتمال زیاد بر روی آن نوشته شده است.

ابتدا محلول را به اندازه ای که بر روی آن نوشته شده درون لوله بریزید. پس با کمک یک سیم بلند و انعطاف پذیر سعی در باز کردن درون لوله کنید. انعطاف پذیر بودن سیم به این خاطر هست که هم بتواند به قسمت های بیشتر درون لوله نفوذ کند.

همچنین اگر سیم محکم و سفت باشد ممکن است باعث خراش لوله آب و سوراخ شدن آن شود. گرچه با کمک سیم هم نمی شود کار خاصی انجام داد. اما اگر با سیم هم نتوانستید این مشکل را حل کنید نشان دهده این هست که گرفتگی لوله کمی سخت تر از آن چیزی هست که فکرش را می کردیم.

بعد از اینکه کار گرفتگی لوله با محلول را انجام دادید پیشنهاد می کنیم که شیر آب را باز کنید تا متوجه شوید که آیا گرفتگی برطرف شده است یا نه؟ اگر باز هم جواب نداد راهی جز تماس با شرکتهای لوله بازکنی در جهانشهر نخواهید داشت.

 

دستگاه فنرزنی دستی برای لوله بازکنی در جهانشهر

استفاده از دستگاه های مخصوص لوله بازکنی جهانشهر یکی دیگر از معمول ترین روش های رفع گرفتگی هست. دستگاه فنرزنی دستی یکی از ابزارهایی هست که می توان کار لوله بازکنی را سریع تر کند. البته نه به اندازه محلول ها استفاده از آن راحت هست و نه به اندازه استفاده از دستگاه لوله بازکنی فنرزنی برقی کار سختی با آن دارید.

کار کردن با دستگاه فنرزنی دستی چندان سخت نیست. اگر کمی با آن کار کنید می توانید یاد بگیرید. اما باید مواظب باشید که در حین کار به لوله آسیب نزنید. آسیب زدن به لوله مطمئنا هزینه های بیشتری را خواهد داشت. پس اگر میخواهید امتحان کنید باید خیلی مراقب باشید.

 

دستگاه فنرزنی برقی لوله بازکنی جهانشهر

 

استفاده از دستگاه های دیگر برای لوله بازکنی

اکثر لوله بازکن ها برای سرعت بخشیدن به کار لوله بازکنی جهانشهر از دستگاه فنرزنی برقی استفاده می کنند. اما اگر لوله بازکن ناشی باشد و در حین رفع گرفتگی لوله با لوله ها صدمه وارد کند خوب نیست. سعی کنید از کسانی کمک بگیرید که واقعا در کار خود هم تجربه بالایی دارند و هم امانت دار خوبی هستند.

دستگاه لوله بازکنی فنرزنی یک دستگاه قوی برای هر نوع گرفتگی سخت و با عمق بالا در لوله ها می باشد. این دستگاه قدرت خوبی در رفع گرفتگی مختلف از جمله گرفتگی سخت و حتی سیمانی دارد. حتی می توانید که فضولاتی که باعث گرفتگی شده اند را بیرون بگشید و داخل سطل زباله بریزید.

اما به هیچ وجه سعی نکنید که خودتان برای استفاده از این دستگاه کاری انجام دهید. این دستگاه بسیار خطرناک می باشد. اگر در اختیار افراد نا آشنا قرار بگیرد هم به لوله ها آسیب می رساند و هم اینکه برای خود شخص ممکن است که آسیب بدنی شدید وارد کند.

 

سرویسکاران ما با انجام خدمات زیاد لوله بازکنی در تمام مناطق مختلف کرج توانسته اند که مشکلات بسیار زیادی را تا به الان برطرف کنند. پس اگر هنوز احساس می کنید که نمی توانید خودتان مشکل را حل کنید بهتر است از افراد با تجربه کمک بگیرید.

تیم ما با داشتن دستگاه هایی مانند فنر لوله بازکنی پیشرفته می توانند در کم ترین زمان با کم ترین خسارت و به صورت تضمینی گرفتگی لوله آب را درست کنند. فقط کافیست با شماره 67 30 433 0912 آقای بدری تماس بگیرید تا منتظر سوال های متعدد کارشناسان باشید.

مجموعه کرج سرویس آماده عقد قرارداد با تمامی شرکتها و موسسات اداری و دولتی و خصوصی برای خدمات لوله بازکنی  و تمامی خدمات مربوط به لوله کشی و لوله بازکنی جهانشهر و دیگر مناطق کرج می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
تماس شبانه روزی ( بدری )