لوله بازکن کرج

یک لوله بازکن حرفه ای در کرج چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

نحوه پیدا کردن لوله بازکن حرفه ای در کرج

گرفتگی لوله اکثر ما را در زمانی اذیت کرده است که می تواند در محل های متفاوتی مثل محل کار،باشگاه،خانه و… باشد. حال کرج سرویس شما را در امر پیدا کردن یک لوله بازکن حرفه ای راهنمایی میکند.

نباید از این نکته گذشت که پیدا کردن یک لوله بازکن حرفه ای و مجرب که در دسترس باشد به همین راحتی ها نیست که در ادامه چاره ای که کارشناسان ما پیدا کردند را به شما بازگو میکنیم.

لوله بازکنی از مهمترین و اصلی ترین تخصصی است که کرج سرویس با خود یدک می کشد.

 

در هر ساعت از 24 ساعت شبانه روز فقط کافیست تماس بگیرید و نهایتا تا نیم ساعت کارشناسان ما که همیشه در دسترس هستند خدمت شما کرجی های عزیز برسند و آسایش را به محل کار و یا خانه شما برگردانند.

ما روش بازاریابی سنتی که گاهی شکل بدی نیز داشت( برچسب زدن درب منزل و پخش تراکت و تبلیغ در مجلات) را به بازاریابی مدرن که فقط در وب سایت می باشد تبدیل کرده ایم و امیدواریم همشهری هایمان نهایت استفاده را از این موضوع ببرند.

 

کرج سرویس با بیش از 200 لوله بازکن حرفه ای و تاسیساتی مجربی هست که سال ها به مردم شریف و دوست داشتنی کرج در زمینه لوله بازکنی،تخلیه چاه،لوله کشی و همینطور رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی خدمات خوبی ارائه داده اند؛حال ما آن ها را در مجموعه خود گردآوری کرده ایم تا بتوانیم افتخار خدمت به این مردم شریف را داشته باشیم.

تیم ما باعث می شود تا هیچ شهروند کرجی ای دغدغه و اظطرابی برای گرفته شدن لوله در محل کار و یا خانه خود نداشته باشد. زیرا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسانی که در دسترس هستند ، از تیم کرج سرویس خدمتشان می رسند که با توجه به تجربه های فراوانشان بهترین خدمات را ارائه میدهند و نسبتا پول کمتری نیز می گیرند زیرا تیم ما شرایط اقتصادی شهروندان را در اوضاع حال درک می کند که این مسئله خود گواهی آن است که مهم ترین هدفی که تیم کرج سرویس دارد،قاعدتا رضایت و آسایش شهروندان خود است.

لوله بازکن حرفه ای

 

از نکات متمایز مجموعه کرج سرویس نسبت به بقیه می توان به نکات زیر اشاره کرد :

• کارشناسان ما خدمات خود را در تمامی قسمت های کرج ارائه می دهند.
• مشتری های کرج سرویس خیالشان بابت زمان راحت است زیرا می دانند تکنسین های ما خود را نهایتا طی مدت نیم ساعت به محل مورد نظر می رسانند و باعث ذخیره زمان برای مشتری می شود.
• لوله بازکنی به صورت کاملا تضمینی به انجام می رسد.
• کارشناسان و تکنسین های تیم کرج سرویس همیشه در تمام نقاط کرج در دسترس خواهند بود.

 

پس از آشنایی شما عزیزان با کرج سرویس،مجموعه کرج سرویس تعریف هایی هم در نظر گرفته که آن ها را با هم بررسی میکنیم…

 

لوله بازکنی:

لوله بازکنی،خدماتی است که در مواقع گرفتگی لوله های حمام،فاضلاب دستشویی و غیره توسط کرج سرویس به شما عزیزان ارائه داده می شود.

تکنسین های کرج سرویس موانعی که باعث گرفتگی لوله شده را کنار می زنند و به صورت تضمینی مسیر جریان آب و آلودگی را باز می کنند. کارشناسان ما با توجه به وسایل پیشرفته خود لوله گرفته شما را به اصولی ترین و بروز ترین روش ها باز می کند.

 

کارشناسان لوله باز کن حرفه ای آماده ارائه خدمات لوله کشی اعم از : رفع گرفتگی سرویس بهداشتی،سینک های آشپزخانه،تشخیص ترکیدگی لوله ها و گرفتگی لوله های فضلاب،بیرون آوردن وسایل مانند جواهرات،موبایل و غیره،تعمیر انواع لوله های تاسیساتی و طراحی لوله کشی ساختمان را به کرجی های عزیز با نازل ترین و بهترین قیمت ارئه می دهند.

اکثر مواقع علائم های گرفته شدن لوله در مکان هایی مانند دریچه حمام و سرویس بهداشتی ظاهر می شود که باعث نگرانی است و واقعا تحمل آن بسیار سخت است؛خیلی از افراد پس از مشاهده این صحنه خود را درگیر این کار می کنند اما روش بهتری نیز هست که با کارشناسان کرج سرویس تماس گرفته و در فاصله نیم ساعت تکنسینی مجرب برای آرامش خیال شما و بدون خسارت و کثیف کاری در محل گرفتگی که می تواند محل کار،خانه یا هر جای دیگر باشد با توجه به دارا بودن دستگاه های مدرن شروع به کار کند.

لوله بازکن حرفه ای

لوله بازکنی در خانه

پس از برخورد با گرفتگی لوله اکثرا روشی که به فکر آن می افتید تا از این مشکل نجات یابید،تلمبه است؛اما در ادامه می بینید که این روش همیشه جوابگو نخواهد بود زیرا همیشه گرفتگی لوله سطحی و کم نیست.

روش اصولی استفاده از تلمبه به این حالت می باشد که با کمک هوای فشرده شده در زیر کلاهک پلاستیکی که معمولا سیاه رنگ می باشد،با فشار دادن هوای فشرده شده به داخل لوله گرفته شده،داخل لوله می شود و پس از اینکه گرفتگی را به سمت جلو برد،گرفتگی لوله مورد نظر خارج می شود.

این روش همیشه جوابگوی مشکل شما نیست؛خیلی وقت ها گرفتگی لوله گرفتگی ساده ای نیست و نیازمند کارشناسانی مجرب است تا با توجه به امکانات و ابزار خود دست به کار شوند که در نتیجه خساراتی وارد نشود.

 

کارشناسان و تکنسین های ما برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب نیز تدابیری اندیشیده اند :

• رفع هرگونه گرفتگی های لوله فاضلاب و تاسیسات با فنر های مخصوص با کیفیت در ابعاد های مختلف و به کمک دستگاه های پمپ باد .
• تراکم هوا.
• رفع نم و رطبت ناشی از شسکستگی لوله .
• حتی رفع بوی بعد لوله ها

پیشنهاد ما گرفتن خدمات از کرج سرویس می باشد زیرا هم در دسترس تمامی دوستان کرجی است،هم در مدت زمان کمی تکنسین های ما در محل حاظر می شوند و هم از لحاظ قیمت به صرفه است.

 

تماس با مجموعه کرج سرویس برای لوله بازکنی

به این نکته مهم توجه داشته باشید که برای باز شدن لوله مورد نظر باید از لوله بازکنی مجرب یاری بگیرید. هنگامی که محل کار شما،منزل شما،باشگاه شما و … دچار گرفتگی لوله شد و شما با تلمبه یا وسیله دیگر موجود در محلی که حاظر هستید قادر به رفع گرفتگی لوله مورد نظر خود نبودید،می توانید با تکنسین ها و کارشناسان مجرب و کار بلد کرج سرویس تماس برقرار کنید که قاعدتا پشیمان نخواهید شد.تیم کرج سرویس کارشناسانی دارد که تجربه بسیار بالا و درخشانی در کار لوله بازکنی دارند.

هزینه تکنسین ها و کارشناسان ما بسیار عادلانه و منصفانه است؛برای تماس با تیم کرج سرویس می توانید با شماره 09124333067 ارتباط برقرار کنید همچنین می توانید از صفحه تماس با ما نیز استفاده کنید و با ارسال فرم پیامتان را بفرستید و منتظر جواب از سایت کرج سرویس باشید.

 

کار دستگاه لوله بازکنی چیست؟

اگر سنتان قد بدهد و در یاد خود داشته باشید قبل از اختراع دستگاه لوله بازکنی افراد و شرکت های لوله بازکنی برای باز کردن گرفتن لوله از فنر لوله بازکنی استفاده می کردند که فنر لوله بازکنی به همراه دریل استفاده می شد.

پس از آن فنر لوله بازکنی به سر دریل بسته می شد که شروع به باز کردن گرفتگی لوله می شد. اما این کار باعث بروز مشکلات زیادی به دلیل گرفتن سرعت زیاد توسط دریل در یک لحظه می شد که دور لوله را آزار می رساند.

 

مراحل باز کردن لوله های گرفته شده

1- ابتدا باید محل گرفتگی را چک کرد.

2- اتصال دستگاه لوله بازکن حرفه ای به برق و امتحان کار کردن دستگاه.

3- پس از چک کردن که گرفتگی لوله مورد نظر به چه صورت است،فنر مخصوص دستگاه را بر سر دستگاه وصل خواهیم کرد.

4- در مرحله بعد به آرامی فنر را در درون لوله گرفته شده می بریم تا به گرفتگی برسد.

5- دیگر وقت روشن کردن دستگاه است تا فنر بچرخد و لوله گرفته شده را باز کند.این مرحله نیازمند دقت فراوانی است که کارشناسان ما دارای مهارت مورد نیاز هستند؛در صورتی که فرد لوله بازکن حرفه ای نباشد،باعث آسیب رساندن به لوله ها می شود که مجبور به تعویض لوله خواهید بود و باید هزینه ای به علاوه هزینه عادی لوله بازکنی بپردازید.اما کارشناسان ما به صورت تضمینی کار می کنند و نگرانی ای بابت این مسئله وجود ندارد.

خودتان تصمیم بگیرید که با پرداخت پول کم تر هم کار تمیز تر و بهتر انجام می شود و هم از طرف کرج سرویس تضمین می شود.

6- حال باید با دستگاه مواد زائد را از لوله ای که گرفته بود خارج کند و لوله مورد نظر تست شود.

7- پس از تست اگر مشاهده شد که دوباره لوله،گرفتگی دارد باید با استفاده از سر فنر دیگر باز هم این کار را انجام دهیم.

8- کار به پایان رسیده است؛اطراف را شسته و تمیز میکنیم و کار را به مردم عزیز کرج بسیار تمیز و اصولی تحویل میدهیم.

لوله بازکن حرفه ای

دستگاه های لوله بازکنی چه مزایایی دارند؟

این دستگاه ها که به دستگاه لوله بازکن حرفه ای معروف اند به صورت کلی از دو بخش اصلی موتور و فنر تشکیل می شود.فنر نیروی باز کننده لوله را بر گرفتگی وارد میکند و موتور نیز حرکت را برای لوله بازکنی انجام می دهد.تیم کرج سرویس از جدید ترین و بروز ترین دستگاه ها برای انجام امر لوله کشی استفاده می کند تا مشکلی برای همشهریان عزیز پیش نیاید.

در هر کجا از کرج هستید می توانید با تیم کرج سرویس تماس حاصل بفرمایید و بهترین خدمات مانند خدمات لوله بازکنی،تخلیه چاه و خارج کردن اشیاء از لوله گرفته شده را در منزل،محل کار و غیره را از تکنسین های کار بلد ما بخواهید.

 

دلایل استفاده از فنر در دستگاه قابلیت انعطاف پذیری آن می باشد که این دستگاه فایده های زیادی دارد و کرج سرویس در این مقاله به بعضی از آن ها میپردازد :

1- قابل حمل بودن و دارای ابعادی کوچک هستند.
2- گرفتگی لوله ها را حتی گرفتگی سختشان را به راحتی باز می کنند.
3- دستگاه دارای سر فنر های متفاوت هستند.
4- فنر هایی که بلند هستند و در دستگاه مار گذاری شده است برای لوله های طویل استفاده می شود.
5- در دستگاه برای فنر محفظه ای مناسب کار گذاری شده است.
6- در امر باز کردن گرفتگی لوله سرعت و عمل بالایی دارد.
7- هم از لحاظ قیمتی و هم از لحاظ کارایی و کیفیت بهترین و مناسب ترین دستگاه لوله بازکنی برای شرکت ها می باشد.
8- کار را کاملا اصولی و مهندسی شده پیش برده و مشکل بوجود آمده را به خوبی حل میکند.

 

برای گرفتن کمک از لوله بازکن حرفه ای و کار بلد سایت کرج سرویس جهت انجام خدمات لوله بازکنی در خانه،باشگاه و یا محل کار خود می توانید با شماره ” 09124333067 ” تماس حاصل بفرمایید تا تکنسین ها و لوله بازکن حرفه ای ما که مهارت و تخصصشان تضمین شده است با سریع ترین سرعت ممکن و با توجه به دسترس بودن همیشگی کارشناسان ما در نهایت تا مدت نیم ساعت به مقصدی که شما تعیین می کنید برسند و هر مشکلی در زمینه گرفتگی لوله داشتید به خوبی و با تمیزی حل کنند.

 

جمع بندی :

تیم کرج سرویس برای کمک به شما عزیزان کرجی تشکیل شده است تا مشکلات شما را حل کند.کارشناسان ما در سراسر کرج آماده ارائه خدمات به شما می باشند تا به هدفشان که آسودگی و آرامش همشهری هایشان هست برسند.

ما امیدواریم هیچ وقت مشکل گرفتگی لوله نداشته باشید. اما فکر به این که هیچ گاه این مشکل پیش نیاید یک مقدار دور از عقل است. اما مطمعنیم با بودن تیم کرج سرویس دیگر خانه یا محل کاری واقع در شهر کرج در صورت وجود مشکل در گرفتگی لوله به اصطلاح لنگ نمی ماند.

خدمات ما روز به روز خدماتی متنوع تر و حرفه ای تر شده است و در این مسیری که پیش رو داریم همچنان راه های زیادی وجود دارد که برای عبور از این مسیر قاعدتا با اعتماد مشتری هایمان می توانیم این مسیر را طی کنیم و شایان ذکر است که این اعتماد مشتری هایمان فقط و فقط با انجام و تحویل کار ها به صورت عالی جلب می شود.

در آخر هم باید به این نکته توجه داشت که با توجه به تشکیل تیم ما و وجود تکنسین ها و کارشناسان و افراد لوله بازکن حرفه ای در تیم کرج سرویس باعث ایجاد اشتغال در اوضاع اقتصادی حاکم بر کشور شده است.

7 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
تماس شبانه روزی ( بدری )