جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

لوله بازکنی نظرآباد کرج

لوله بازکنی نظرآباد کرج سرویس خدمتی دیگر از سایت کرج سرویس می باشد. لوله بازکنی نظرآباد تشکیل شده است از بهترین تکنسین ها و کارشناسان لوله بازکنی که 24 ساعته آماده خدمت به شما ساکنین محترم نظرآباد می باشد.

لوله بازکنی نظرآباد در تمام نقاط نظرآباد از تکنمان جنوبی گرفته تا تکنمان شمالی یا همان بختیار تمام خدمات اعم از لوله بازکنی، رفع نشتی آب و دیگر خدمات ساختمانی را به صورت تضمینی و با بهترین قیمت انجام خواهد داد.

با کرج سرویس همراه باشید تا اطلاعات دقیقی راجع به لوله بازکنی نظرآباد به شما ساکنین محترم نظرآباد بدهیم. تیم ما در این مقاله به بررسی دلایل، علائم و انواع راه های لوله بازکنی پرداخته است.

• لوله بازکنی چیست؟
• مراحل لوله بازکنی به چه صورت است؟
• دلایل گرفتگی لوله چیست؟
• با دیدن چه علائمی باید با کارشناسان لوله بازکنی تماس بگیریم؟
• روش های خانگی لوله بازکنی

جواب همه این سوال ها در این مقاله هست. با لوله بازکنی نظرآباد همراه باشید.

چرا نیاز به لوله بازکنی پیدا خواهید کرد؟

بحث لوله را باید جز مواردی دانست که حتما باید به آن اهمیت نشان داد. به دلیل آنکه گرفتگی لوله می تواند بخش های مختلف لوله های فاضلاب را آسیب برساند. در نهایت نیز مانع عبور آب از راه های لوله می شود.

در ادامه به دلایل گرفتگی لوله می پردازیم اما برای پیدا کردن دلیل بهتر است کارشناسان لوله بازکنی در محل شما حاظر شوند.

کلیدی ترین و بیشترین دلیلی که برای گرفته شدن لوله با توجه به سابقه کارشناسان تیم لوله بازکنی نظرآباد دارند، انداخته شدن و گیر افتادن اشیائی مانند چربی، مو، مواد ریز و غیره می باشد.

دلایل مهم دیگر که باعث گرفتگی لوله می شود، کوچک شدن سایز لوله و جرم بستن لوله ها می باشد.

اگر به گرفته شدن لوله خود شک دارید کافیست با مراجعه به صفحه تماس با ما راه های ارتباطی با تیم لوله بازکنی نظرآباد را مشاهده بفرمایید و با برقراری تماس با شماره 09102866679 تا نیم ساعت آینده تماس، منتظر کارشناسان و نیروهای مجرب ما باشید تا مشکلات خدماتی شما را حل کنند.

لوله هایم گرفته است، چرا باید لوله بازکنی نظرآباد را انتخاب کنم؟

تیم کرج سرویس به شما ساکنین نظرآباد حق می دهد که به همین راحتی به لوله بازکن ها اعتماد نکنید. اما ما در این قسمت از مقاله دلایلی را برای شما بازگو خواهیم کرد خودتان آگاه می شوید که چرا پیشنهاد کرج سرویس، لوله بازکنی نظرآباد می باشد.

کرج سرویس بهترین گزینه روی میز را برای ساکنین محترم نظرآباد آماده کرده است. با ما همراه باشید تا جواب پر تکرار ترین سوال همشهری هایتان را دریافت کنید.

پیدا کردن تکنسین ها و کارشناسانی که هم به حرفه لوله بازکنی و هم رفع مشکلات نشتی آب مسلط باشند واقعا بسیار سخت شده است. هرچند که روز به روز به تعداد دستگاه های پیشرفته برای لوله بازکنی، نشت یابی افزایش پیدا کرده.

اما همین بحث باعث می شود بیشتر لوله بازکن ها نتوانند تمام وسایل مورد نیاز را با خود حمل کنند و سریعا بتوانند آن ها را به محله حادثه انتقال دهند.

کرج سرویس تلاش کرده است برای کارشناسان و نیروهای آماده خود بهترین ابزارها و کامل ترین دستگاه ها را فراهم کند تا بتوانند به سریع ترین زمان ممکن مشکل شما ساکنان محترم نظرآباد را حل کنند.

کارشناسان لوله بازکنی نظرآباد با یاری گرفتن از تجربه خود و در کنار آن با بکارگیری مدرن ترین دستگاه ها ما را متقاعد کرده اند که بهترین در حرفه خود هستند ما هم به همین دلیل و با رضایت هایی که از مشتری هایمان احساس کردیم، کار نیرو های لوله بازکنی نظرآباد را به صورت تضمینی به شما نظرآبادی های عزیز ارائه می دهیم.

کارشناسان لوله بازکنی نظرآباد فقط خدمات لوله بازکنی را انجام نمی دهند. در صورت وجود مشکل در دیگر بخش های ساختمان خود مانند گرفته شدن چاه، گرفته شدن چاه توالت، نیاز به رفع نشتی آب و موارد دیگر می توانید روی تیم ما حساب کنید.

چگونه در خانه لوله گرفته شده خود را باز کنیم؟

در اول این بخش به این نکته اشاره کنیم که به هیچ وجه سرخود و بدون مشورت از لوله بازکن ماهر، خودتان شروع به رفع گرفتگی لوله نکنید. بهتر است پس از مشورت و درخواست ارائه نظر لوله بازکن، اگر شرایط برای لوله بازکنی خانگی ایده آل بود شروع به این کار کنید.

در غیر این صورت هم آسیب های فیزیکی به شما می رسد و هم آسیب های شدیدی به جیب شما. زیرا در صورتی که غیر اصولی لوله گرفته شده خود را باز کنید حتی ممکن هست تمام لوله کشی ساختمانتان را از اول تاسیس کنید که خرج بسیار زیادی را در بر خواهد داشت.

بعضی اوقات شدت پر شدن لوله زیاد نیست. در این صورت لازم نیست از دستگاه های پیشرفته که نیاز به حضور کارشناس هست استفاده کرد. با استفاده از لوله بازکن های خانگی دیگر نگران عوارض مواد شیمیایی نیز نخواهید بود.

برای اولین مرحله باید مقداری آب جوش را در لوله فاضلاب خانه خود به آرامی بریزید. در دومین مرحله از این راه، شما باید سیمی بلند که دارای انعطافی زیاد است را بردارید و بررسی کنید که دقیقا کدام لوله گرفته است.

سپس باید سیم را در لوله ای که گرفته شده بگذارید و محلول لوله بازکنی را در یک لیوان همراه سرکه و جوش شیرین را وارد لوله فاضلاب کنید. در آخر هم با استفاده از سیم بلند موادی که باعث گرفتگی لوله شده بودند را بیرون بیاورید.

لازم به ذکر است که روش دیگری که برای گرفتگی های سطحی پیشنهاد می شود، تملبه دستی یا همان قیفی است. تلمبه قیفی (دستی) شامل سه بخش اصلی به نام های قطعه پلاستیکی نیم کروی، دسته و پمپ می باشد.

بهره برداری از تلمبه برای لوله بازکنی و گرفتن بهترین بهترین نتیجه، ملزم به این است که سراسر لبه پلاستیکی را پارافین بمالید که توصیه کارشناسان لوله بازکنی نظرآباد می باشد. استفاده از تلمبه قیفی که قبلا بیشتر با نام تلمبه دستی نیز معروف بوده، روشی است که با توجه به قدیمی بودنش همچنان در بعضی از موارد جابگو می باشد.

در روش آخر نیز شما می توانید با کمک از جاروبرقی خشک و تر اقدام به رفع گرفتگی لوله کنید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

اگر جارو برقی خشک و تر دارید، بدانید که آن ابزاری فوق العاده برای باز کردن فاضلاب است. اگر کارشناسان لوله بازکنی نظرآباد این روش را به شما پیشنهاد دادند، افراد خوشبختی هستید چوت این روش در اکثر موارد جواب خواهد داد.

در مرحله آول باید آنرا روی مکش مایعات تنظیم کنید مخرج آنرا برای جلوگیری از کثیف کاری بپوشانید بعد از آن دور تا دور لوله را خوب درز بندی کنید.

امکان دارد که بخواهید از یک کیسه قدیمی و کهنه برای این منظور استفاده کنید با روشن کردن جارو با قدرت بالا، جارو تمام محتویات که مسبب گرفتگی بود را به داخل کیسه میکشد این کار همیشه جواب نمیدهد اما ارزش تست کردن را دارد.

البته باز هم می گوییم استفاده از این روش ها بدون مشورت با کارشناس مربوطه می تواند آسیب شدیدی به تاسیسات ساختمان، ایمنی خودتان و حتی آسیب شدیدی به جیب شما بزند.

ترکیده شدن لوله های فاضلاب

بعضی اوقات نظرآبادی های عزیز بازگو می کنند که با شاهد نشتی آب خود توسط لوله هایشان هستند. با بودن تیم لوله بازکنی نظرآباد دیگر نگران نباشید. تیم ما تیمی برگزیده از طرف سایت کرج سرویس می باشد که با توجه به تجربه کارشناس های ما، بدون نگرانی می توانید پس از تماس با شماره تلفن 09102866679 و بازگو کردن مشکل پیش آمده خود در عرض نیم ساعت بهترین کارشناسان لوله بازکنی را در خانه خود مشاهده کنید.

لوله های آب و فاضلاب دلایل مختلفی برای ترکیده شدن مانند سوراخ شدن لوله، را دارد که در ادامه با این موارد خواهیم پرداخت.

علت و عامل سوراخ شدن و بریده شدن لوله، رد شدن و در راه لوله بودن موادی مانند آجر، سنگ و اشیای تیز دیگر می باشد.

روشی که برای فهمیدن ترکیده شدن لوله های آب و فاضلاب در ساختمان است، آمدن کارشناس مربوطه و بررسی توسط آن می باشد. کارشناسان لوله بازکنی نظرآباد دوره های تخصصی دیده اند که با کمک از تجربه و تخصص خود می توانند تشخیصی درست را برای لوله شما داشته باشند.

آشنایی با ابزار های لوله بازکنی

اولین و کلیدی ترین ابزار، فنر لوله بازکنی

کلیدی ترین، مهم ترین و کاربردی ترین ابزار برای لوله بازکنی، فنر لوله بازکنی می باشد. در ادامه با انواع فنرهایی که تیم لوله بازکنی نظرآباد دارد آشنایی پیدا خواهید کرد تا با داشتن اطلاعات کامل منتظر کارشناسان ما باشید.

فنر های لوله بازکنی که کلیدی ترین ابزار برای لوله بازکنی می باشد، به دو دسته زیر تقسیم می شود که هر کدام را کرج سرویس توضیح خواهد داد:

  • فنر لوله بازکنی دستی
  • دستگاه لوله بازکنی

عام ترین و رایج ترین راه برای لوله بازکن ها، استفاده از وسیله فنر لوله بازکنی دستی می باشد. عامل این موضوع، محکم بودن فوق العاده فنر لوله بازکنی دستی می باشد که قادر است لوله ها را به راحتی باز کند. حتی اگر لوله بازکن های نظرآباد صلاح بدانند از طریق فنر لوله بازکنی دستی می توانند لایروبی لوله را نیز انجام دهند. البته امکان لایروبی باید با بررسی های لوله بازکن مد نظر قرار گرفته شود.

فنر لوله بازکنی دستی اندازه ای حدود یک متر دارد. فنر های لوله بازکنی هم آهنی هستند هم از جنس فولاد. ما به شما نظرآبادی های عزیز این مژده را می دهیم که تمام فنرهای لوله بازکنی دستی که در اختیار کارشناسان لوله بازکنی نظرآباد هست، از جنس فولاد محکم است که نتیجه بهتری را برای شما خواهد داشت.

کاری که فنر لوله بازکنی دستی انجام می دهد، انتقال مواد اضافی لوله به درون چاه توالت است. بهتر است برای انتقال مواد زائد حتما از توالت ایرانی استفاده شود. توالت خارجی به دلیل شکلی که دارد ممکن است توسط فنر لوله بازکنی دستی آسیب هایی به دیواره هایش برسد.

در دسته دوم فنرهای لوله بازکنی، دستگاه فنر لوله بازکنی می باشد که کار را در عین حال هم راحت تر کرده است هم سخت تر. به دلیل آنکه خیلی از کارشناسان به دلیل ظاهر ساده این دستگاه فکر می کنند کار با این دستگاه بسیار راحت است.

به همین دلیل خیلی از اوقات آسیب هایی به لوله ها وارد شده است. باید توجه داشت که حتما از کارشناسی استفاده شود که کاردان باشد و کار خود را هیچ وقت ساده نداند اما کاملا مسلط باشد. کارشناسان لوله بازکنی نظرآباد به صورت تضمینی قادر هستند با این دستگاه کار کنند و لبخند را بر لب های شما همشهریان محترم بیاورند.

در دستگاه فنر لوله بازکنی، فنر نقش این را دارد که نیروی مورد نیاز برای باز کردن گرفتگی را به دستگاه انتقال دهد تا لوله گرفته شده شما، باز شود. دستگاه فنر لوله بازکنی از دو بخش اساسی تشکیل شده است که موتور و فنر می باشند.

در این دستگاه که مدرن ترین های روز دنیا را تیم کرج سرویس در اختیار دارد، فنر وظیفه اصلی را دارد که انتقال مواد زائد می باشد تا لوله شما باز شود. اما قسمت موتور نیز مهم هست. به دلیل آن که نیروی مورد نیاز برای چرخیدن فنر از طریق موتور دستگاه تامین می شود.

لوله بازکنی نظرآباد، بهترین گزینه روی میز

با هم به موضوعاتی پیرو لوله کشی پرداختیم. تیم کرج سرویس در کنار شهر های عظیمیه، گلشهر، مهر شهر و جهانشهر که حضور فعالی دارد، در شهر نظرآباد نیز معروف می باشد.

با توجه به دستگاه های حرفه ای تیم لوله بازکنی نظرآباد و تجربه و مهارت لوله بازکن هایمان، ما چاره جز تضمینی کردن کار خود را نخواهیم داشت. به آن دلیل که به قدری دستگاه ها و نیرو هایمان امتحانشان را به خوبی پس داده اند که جای حرفی نگذاشته اند.

برای دریافت خدمات لوله بازکنی در نظرآباد می توانید با شماره تلفن 09102866679 تماس حاصل فرمایید تا در عرض نیم ساعت بهترین تکنسین های شهر عزیزمان، نظرآباد را در ساختمان خود، آماده خدمت رسانی مشاهده بفرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *