لوله بازکن کرج

لوله بازکنی محمدشهر کرج

لوله بازکنی محمدشهر یک خدمت دیگر توسط کرج سرویس می باشد. لوله بازکنی محمدشهر در تمام نقاط محمدشهر مخصوصا کوی بهار (تپه قشلاق)، شهرک شهید چمران، فردوسی (ولد آباد کوچک)، کوی محمدیه (جعفرآباد)، همایون‌ویلا، ولدآباد بزرگ، محله اصفهانی‌ها، عباس‌آباد، و روستای علی‌آباد گونه (حسن‌آباد) خدمات لوله بازکنی را انجام می دهد.

در ادامه با کرج سرویس همراه باشید تا به بررسی موضوعاتی پیرامون لوله بازکنی و نحوه فعالیت لوله بازکنی محمدشهر بپردازیم. لوله بازکنی عملیاتی است که برای باز شدن لوله گرفته شده صورت می گیرد.

هر چه دستگاه های مورد نیاز برای لوله بازکنی، حرفه ای تر باشد و نیرو متخصص کار خود را به خوبی انجام دهد، کار لوله بازکنی برای شما اصولی تر پیش خواهد رفت که در ادامه به همه این موضوعات خواهیم پرداخت.

 

آشنایی با کرج سرویس و لوله بازکنی محمدشهر

تیم کرج سرویس توانسته است با جمع آوری ماهر ترین نیرو های تاسیساتی در مجموعه خود، نام خودش را در این صنف بر سر زبان ها بیاورد.

کرج سرویس در شهر های گلشهر، جهانشهر، مهرشهر، عظیمیه و مهم تر از همه در شهر عزیزمان محمدشهر تمام خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه، حفاری چاه، نشت یابی و کار های خدماتی دیگر را انجام می دهد.

حال موقع آن رسید که با تیم لوله بازکنی در محمدشهر نیز آشنایی پیدا کنید. تیم لوله بازکنی محمدشهر مجموعه ای از بهترین و مجرب ترین کارشناسان و تکنسین های لوله بازکنی می باشد.

 

البته نباید از گفتن دو نکته عبور کرد :

یک اینکه ما در لوله بازکنی محمدشهر سعی کرده ایم از نیرو های ماهر بومی استفاده کنیم تا برای عزیزان همشهریمان کارآفرینی کرده باشیم.

دوم اینکه در کنار افراد مجرب سعی کرده ایم به جوان ها نیز نگاهی داشته باشیم و وقتی که کارشان توسط کارشناسان متخصص ما مورد تایید قرار گرفت، به صورت تضمینی آن ها را برای خدمت رسانی به سراغ شما خواهیم فرستاد.

اما مهمترین نقطه تمایز بین تیم لوله بازکنی در محمدشهر و لوله بازکنی های دیگر، کامل بودن دستگاه ها و دارا بودن کارشناسان ماهر در زمینه های دیگر تاسیساتی است.

 

به این ضرب المثل دقت کنید : “آشپز که دو تا شد غذا یا شور می شه یا بی نمک”

حال تصور کنید لوله شما گرفته است و کارشناس برای بررسی به منزل شما می آید و پس از بررسی می فهمد هم مشکل از گرفتگی لوله است و هم گرفتگی چاه.

بدون شک دردسر بسیاری دارید تا برای دو کار تاسیساتی کارشناس ماهر بیاورید اما مجموعه ما با دارا بودن کارشناسان مختلف در بخش های مختلف تاسیساتی می توانند به صورت هماهنگ و همزمان چند کار خدماتی را تضمینی انجام دهند و شما هیچ آسیب و ضرری نبینید.

 

انواع لوله

تیم لوله بازکنی محمدشهر به تعریف نوع های مختلف لوله و کاربرد هر یک از موارد می پردازد. دلیل آن هم این است که هر نوع لوله، یک روش رفع گرفتگی دارد.

تیم لوله بازکنی محمدشهر بر خلاف اکثر لوله بازکنی های دیگر ابتدا کامل جنس، اندازه، کاربرد و محل لوله را بررسی می کنند و بعد از بررسی ها و نتایجی که می گیرند شروع به لوله بازکنی می کنند تا بهترین کار خدمت شما تحویل داده شود.

 

لوله آهنی سفید و لوله آهنی سیاه

اولین لوله ای که تیم لوله بازکنی محمدشهر با آن درگیری پیدا می کند و تصمیم گرفت اطلاعاتی را درباره آن بدهد، لوله آهنی سفید و آهنی سیاه می باشد.

لوله های سیاه خود به دو نوع درز دار و بدون درز تقسیم می شوند. کاربرد این دو نوع کاملا متفاوت اند و در نوع درزدار در انتقال مایعات و نوع بدون درز برای انتقالات گاز، مخازن تحت فشار و … کاربرد خواهند داشت. در ادامه به لوله های آهنی سفید خواهیم پرداخت. با لوله بازکنی محمد شهر همراه باشید.

در لوله های سفید از آهن سفید نورد شده برای تولیدش به کار رفته است. به این لوله ها لوله های با درز نیز می گویند به دلیل آن که دریچه آنها توسط دستگاه های حرفه ای به هم جوش داده می شوند.

در مرحله بعد، آن را درون روی مذاب می اندازند. لوله های آهنی سفید و لوله های آهنی سیاه عمدتا از رنگ خاکستریشان قابل شناسایی هستند و ابعاد آنها دارای رتبه بندی هایی است که از لحاظ مالی هم نمی توان گفت که مناسب است یا خیر زیرا بسته به جنس دقیق لوله دارد.

 

لوله پوش فیت

بیشترین لوله هایی که تیم لوله بازکنی محمدشهر با آن مواجهه می شوند، لوله پوش فیت می باشد. دلیل این مسئله هم این است که این لوله ها بسیار مناسب برای استفاده در فاضلاب هستند.

لوله های پوش فیت لوله های جدیدی از لوله های فاضلابی هستند که محدودیت و مشکلات مدل های پیش از این را ندارند. حتی برای لوله بازکن هم راحت تر هست زیرا می تواند خیلی بهتر عمل باز کردن لوله را انجام دهد.

از ویژگی های مثبت این لوله می توان به عمر طولانی به دلیل مقاومت بالای این لوله، سهولت و سرعت در نصب آن اشاره نمود.

احتمالا لوله های خانه شما محمدشهری های عزیز نیز از این جنس می باشد.

 

لوله پلیکا

این لوله زیاد سر و کاری با لوله بازکن های تیم ما ندارد. اما برای نیرو های دیگر تیم کرج سرویس خیلی بکار می رود که تصمیم گرفتیم توضیحاتی راجع به این لوله به شما عزیزان محمدشهری بدهیم.

نام لوله پلیکا را اکثرمان شنیده ایم. به احتمال فراوان تنها اطلاعات شما از لوله در نام پلیکا و طوسی بودن رنگ آن خلاصه شده است. این لوله از ابتدایی ترین لوله های تاسیساتی هستند که بیشترین کاربرد را به دلیل انعطاف پذیری بالا و مناسب بودن دارند. این لوله انتخاب اول در تاسیسات ساختمان ها می باشد.

 

لوله گالوانیزه فولادی و آهنی

این لوله اکثرا مربوط به کارشناسان تخلیه چاه کرج سرویس می باشد. اما در گاهی اوقات به دلیل ارتباط بین لوله بازکنی و تخلیه چاه، تصمیم گرفتیم به تعریف این لوله بپردازیم تا شما محمدشهری های عزیز اطلاعات بیشتری راجع به این لوله بدانید.

بیشترین استفاده این لوله برای تهویه و تخلیه چاه می باشد. جنس این لوله ها از فولاد انعطاف پذیر است. در بستر داخلی لوله گالوانیزه فولادی از فلز معروفی به نام روی به کار رفته تا از زنگ زدگی و اکسید شدن جلوگیری کند.

به کاربردی ترین لوله های تاسیساتی که لوله بازکن ها با آن سر و کار دارند پرداختیم. با لوله بازکنی محمدشهر همراه باشید تا دلایل انتخاب این تیم ماهر را برای شما عزیزان همشهری بازگو کنیم.

 

دلایل انتخاب لوله بازکنی محمدشهر

همانطور که در قسمت قبلی مشاهده کردید، کارشناسان لوله بازکنی محمدشهر، آگاهی کامل و شفافی راجع به انواع لوله ها دارند. کارشناسان ما با توجه به این که از اول با دیدن رزومه و تجربه شان از آن ها مطمعن بودیم، باز کارشان را تضمین نمی کردیم.

با گذشت زمان و رضایت های مشتریانمان ما متقاعد شدیم تا کارشان را تضمین کنیم. تیم ما با داشتن فنر های حرفه ای لوله بازکنی به راحتی قادر هستند سخت ترین گرفتگی های لوله را باز کنند. که در ادامه به دستگاه های لوله بازکنی که تیم لوله بازکنی محمدشهر در اختیار دارند می پردازیم.

 

برای گرفتن خدمات لوله بازکنی در محمدشهر کافیست فقط تلفن خود را بردارید و با شماره موبایل 67 30 433 0912 آقای بدری تماس حاصل فرمایید تا در عرض نیم ساعت کارشناس لوله بازکنی را آماده ارائه خدمات در ساختمان خود ببینید.

 

دستگاه های لوله بازکنی محمدشهر

با لوله بازکنی محمدشهر همراه باشید تا با انواع دستگاه های لوله بازکنی تیم ما آشنا شوید.

اولین دستگاهی که به شما معرفی خواهیم کرد، دستگاه تراکم هوا می باشد. استفاده از این دستگاه یک کار صنعتی می باشد و به هیچ وجه خودتان سر خود انجام ندهید.

این دستگاه قدرت عجیبی دارد که می تواند با شلیک و پرتاب کردن هوا به درون لوله، گرفتگی های لوله را رفع کند. تیم لوله بازکنی محمدشهر نیز این دستگاه را دارد اما اینکه باید از این دستگاه استفاده کرد یا نه بستگی به میزان گرفتگی لوله شما دارد.

لوله بازکنی محمدشهر

 

دستگاه فنر زنی برای لوله بازکنی

دومین دستگاه، معروف ترین دستگاه لوله بازکنی هست. دستگاهی که حتی اگر کسی از نزدیک باز شدن لوله را ندیده باشد با شنیدن اسمش می داند این دستگاه برای چه هست.

دستگاه دومی که معرفی خواهیم کرد، دستگاه فنر لوله بازکنی می باشد. این دستگاه از دو بخش الکتروموتور و فنر مخصوص لوله بازکنی تشکیل شده است.

الکتروموتور، فنر را به سمت لوله گرفته شده هدایت می کند. فنر راه را به سمت جلو آن قدر پیش خواهد رفت تا لوله گرفته باز شود. به عبارتی نیز می توان گفت فنر به چپ و راست لوله فشار می آورد تا لوله گرفته شده باز شود. البته که در حرف به همین راحتی است اما در عمل دیده شده خیلی از لوله بازکن ها آسیب های دیگری نیز مانند آسیب به چاه توالت زده اند.

 

برای رفع گرفتگی توالت خود نیز می توانید روی کرج سرویس حساب کنید. اما بجای این کار می توانید با شماره گیری 67 30 433 0912 آقای بدری بهترین لوله بازکن های محمدشهر را در خدمت خودتان تا مدت زمان نهایتا نیم ساعت مشاهده بفرمایید.

 

لوله بازکنی محمدشهر دستگاه دیگری به نام دستگاه فشار آب دارد. این دستگاه به دستگاه کارواش نیز معروف است. دستگاه فشار آب یا همان کارواش فشار قوی دارند که کارشناسان مجرب ما می توانند با کشیدن نازل این دستگاه با آوردن فشار به لوله، لوله باز شده را تحویل شما دهند.

تمام این دستگاه هایی که نام بردیم، در ظاهر سخت و پیچیده نیست. اما به طور مثال در روش آخر که استفاده از دستگاه کارواش است، اگر ندانیم فشار را تا چه حدی به لوله وارد کنیم ممکن است به کل تاسیسات ساختمان و لوله کشی ساختمان آسیب های ملیونی برسانید.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • ریحانی ناصری
  دسامبر 25, 2018 11:13 ب.ظ

  سلام خانه ما ویلایی است میخواستم ببینم برای ویلایی ها هم خدمات میدید؟؟!

  پاسخ
  • ادمین سایت
   دسامبر 26, 2018 6:20 ب.ظ

   سلام
   بله در تمام نقاط خدمات ما انجام می شود. در صورت نیاز می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
   از انتخاب شما سپاسگزاریم.

   پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
تماس شبانه روزی ( بدری )