لوله بازکن کرج

رفع گرفتگی توالت و رفع گرفتگی لوله فاضلاب در کرج

رفع گرفتگی توالت و فاضلاب در کرج

تیم کرج سرویس به کرجی های عزیز خدمات رفع گرفتگی توالت و فاضلاب را در کنار لوله باز کنی و تخلیه چاه کرج ارائه می دهد. ما مجموعه ای از بهترین کارشناسان و نیرو های مربوطه را در کنار هم جمع کرده ایم تا همشهریان ما هیچ نگرانی برای این مسئله نداشته باشند.

ما تمام قسمت های کرج مخصوصا عظیمیه، مهرشهر، جهانشهر و گلشهر را تحت پوشش کامل خود قرار داده ایم. امیدواریم کرجی های عزیز با کمک گرفتن از ما خیال خود را بابت کارهای خدماتی راحت کنند.

اگر فاضلاب و توالت شما بوی بسیار بدی به خود گرفته است. کلید راه حل مشکل شما در دستان تکنسین های ما می باشد.

 

چرا لوله های فاضلاب می گیرد؟

اولین واکنشی که بعد از گرفتگی توالت و فاضلاب برای همه پیش می آید طرح سوالیست که چرا باید لوله توالت و فاضلاب گرفته شود؟

ما در جواب این سوال همیشه به مشتری هایمان می گوییم که، با بروز مشکلاتی در چاه فاضلاب و یا گرفته شدن لوله های ساختمان مهمترین و شایع ترین دلایل گرفتگی لوله فاضلاب و توالت می باشد.

رفع گرفتگی توالت

در حمام نیز دلایلی مانند انداختن مواد اضافی، صابون حمام و حتی دستمال کاغذی باعث آن می شود که لوله های فاضلاب گرفته شود که جای نگرانی ای ندارد؛

به دلیل آنکه پس از دیدن این مشکل تنها کاری که شما کرجی های عزیز باید انجام بدید آن است که گوشی خود را برداشته و با شماره 67 30 433 0912 (آقای بدری) تماس گرفته تا بهترین کارشناسان مربوطه در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شوند و به رفع گرفتگی توالت و فاضلاب شما بپردازند.

 

خدمات رفع گرفتگی توالت و فاضلاب توسط تیم کرج سرویس

تیم کرج سرویس با مدرن ترین دستگاه هایی که در اختیار خود دارد، قادر به رفع گرفتگی توالت فرنگی، باز کردن چاه توالت فرنگی، رفع گرفتگی لوله های حمام و توالت ایرانی و فرنگی، رفع گرفتگی انواع و اقسام لوله های فاضلاب و حتی تشخیص گرفتگی لوله و رفع این مورد را می باشد.

تیم ما در کنار ضمانتی که برای همه خدمات خود دارد. سعی آن را دارد که در سریع ترین زمان ممکن خود را به محل زندگی شما کرجی ها برساند.

کرج سرویس حضور فعالی در شهر های عظیمیه، مهرشهر، جهانشهر و گلشهر دارد که در عرض نیم ساعت می توانیم در محل حاضر شویم و خدمات رفع گرفتگی توالت و فاضلاب و حتی خدمات دیگر را انجام دهیم.

 

وسایل کار کارشناسان ما برای رفع گفتگی توالت فرنگی

قبل از توضیح و شرح وسایلی که کارشناسان ما برای رفع گرفتگی توالت و قاضلاب دارند، اول به مراحل رفع گرفتگی توالت فرنگی توسط نیرو های کرج سرویس بپردازیم:

1- استفاده از پمپ مخصوص برای باز کردن چاه توالت فرنگی.

2- استفاده کردن از دستگاه تراکم هوا.

3- کمک گرفتن از فنر لوله بازکن خانگی.

4- استفاده از فنر لوله بازکنی.

لوله بازکنی کرج

حال به شرح بعضی از روش های مورد نیاز ذکر شده می پردازیم :

 

1. دستگاه پمپ باد

در ابتدا آب را درون چاه توالت فرنگی می ریزیم. در مرحله بعد شروع به پمپ زدن می کنیم. فشاری در پمپ وارد می شود. این فشار موادی که در لوله فاضلاب گیر کرده بود را به جلو هول می دهد. در نهایت نیز گرفتگی آن برطرف می شود.

 

2. دستگاه تراکم هوا

روش قبلی برای گرفتگی هایی سطحی بود. اما روش استفاده از تراکم هوا برای گرفتگی های بسیار سخت می باشد. کارشناسان تیم کرج سرویس دستگاه تراکم هوا را برای فشارش تنظیم می کنند.

این دستگاه با توجه به اینکه هوای درون مخزن خود را فشاری بسیار زیاد که به دستگاه پمپ باد قابل مقایسه نیست را به داخل لوله می فرستد باعث رفع گفتگی توالت و فاضلاب می شود.

 

3. کمک گرفتن از فنر لوله بازکنی

برای آنکه بتوان با استفاده از فنر لوله باز کن خانگی برای رفع گرفتگی توالت و فاضلاب یاری گرفت مراحلی هست که به آن می پردازیم.

در مرحله اول باید جالباسی را باز کنید و با یک پارچه ترجیها کوچک آن را می پوشانیم. با استفاده از پارچه و چسب نواری می توان گرفتگی لوله را برطرف کرد. در مرحله بعدی، در انتها آن یک سیم را که با پارچه پوشانده شده است را داخل فاضلاب می بریم.

در آخر هم آن را در جهت های متفاوتی توسط کارشناسان کرج سرویس چرخانده می شود. به گرفتگی که رسیدیم فشار می دهیم.

در مرحله آخر هم با کمک فلش تانک توالت فرنگی شیر آب را توسط فشاری زیاد باز می کنیم. البته می توان فلش تانک را نیز زد که تشخیص آن توسط نیرو های مجربی که تیم ما دارد داده می شود.

 

4. استفاده از فنر لوله باز کنی

هر دستگاهی برای این حوزه ویژگی های خاص خود را دارد. ویژگی های فنر لوله بازکنی نیز ویژگی های خاصی دارد که به آن می پردازیم؛ فنر لوله بازکنی برای باز کردن گرفتگی لایروبی و جرم زدایی است.

البته که در لوله های توالت ا این دستگاه می توان لوله را باز کرد زیرا میتواند جرم ها را نیز ببرد.

تیم کرج سرویس تمام دستگاه های ذکر شده و حتی دستگاه های بیشتری را در اختیار خود دارد و آماده جهت رفع گرفتگی توالت و فاضلاب برای کرجی های عزیز می باشد کافیست با شماره تلفن 67 30 433 0912 (آقای بدری) تماس بگیرید تا با سریع ترین زمان ممکن تیم ما مشکل شما را حل کند.

دستگاه فنر لوله باز کنی قدرت زیادی در باز کردن گرفتگی توالت در مسیرهایی که نزدیک به چاه فاضلاب و قدرت لایروبی و جرم زدایی است دارد. این مهمترین مزیت این دستگاه کاربردی است.

برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب و توالت مخصوصا فرنگی کمک گزفتن از فنر راه حل بهتری نسبت به راه های دیگر است. اما به دلیل آنکه فنر لوله باز کنی نوکی بسیار تیز و پیچ در پیچ دارد و احتمال دارد به شما آسیب برسد بهتر است از دستگاه تراکم هوا برای رفع گرفتگی توالت های فرنگی استفاده کرد که البته کارشناسان ما قادر به رفع گرفتگی توسط فنر نیز هستند.

هنگامی که از کارشناسان ما درخواست یاری بفرمایید نیروهای ما توسط فنر لوله بازکنی، انواع لایه های چربی و مواد زائو و موهایی که در دیواره های لوله وجود دارد را رد می کنند و به نحوه ای کار خود را با تضمین به پایان می رسانند که دیگر نیاز به تعمیرات لوله کشی فاضلاب برای باز کردن آن نباشد.

 

مراحل باز کردن لوله توسط فنر چه مراحلیست؟

در ابتدا کارشناسان ما محل گرفتگی را بررسی می کنند. در مرحله بعد پس از وصل کردن دستگاه مخصوص به برق، فنر را البته با توجه به نوع گرفتگی توالت به سر اصلی دستگاه وصل میکنند. سپس به آرامی فنر را داخل محلی که گرفته شده است میگذارند.

کارشناسان مجرب کرج سرویس فنر را تا جایی جلو می برند که به گرفتگی برسند، سپس بعد از روشن کردن دستگاه فنر چرخیده و موانعی که باعث گرفتگی شده را از سر راه بر می دارد.

 

مرحله ای که ذکر شد مرحله ای حساس است که گاهی اوقات خسارت هایی می آورد. شما با تماسی که با ما می گیرید، تیم ما سریعا در محل حاظر می شوند و مرحله ای که گفته شد را به آرامی و حرفه ای انجام می دهند. کارشناسان ما تضمینی این کار را انجام می دهند.

زیرا اگر کار را به فردی نابلد بسپارید ممکن است خسارت هایی به بار آورد که حتی لوله های فاضلاب خود را مجبور شوید تعویض کنید. اما جای نگرانی ندارد به ما بسپارید تا بدون خسارت و با نازل ترین قیمت بهترین خدمات را تقدیم به همشهری های عزیزمان کنیم.

 

بعد از مرحله ذکر شده، احتمال دارد با توجه به این که دستگاه موادی که باعث بوجود آمدن گرفتگی شده است را خارج کرده، باز هم گرفتگی وجود داشته باشد که دوباره باید با سرفنری دیگر این کار را از مرحله اول باز انجام داد.

آنقدر این کار صورت می گیرد که گرفتگی توالت یا فاضلاب باز شود. کارشناسان ما با توجه به این که کارشناسانی مشتری مدار نیز هستند موظف هستند اطراف توالت را تمیز کرده و له اصطلاح کار را تمیز تحویل شما دهند.

 

برای یاری گرفتن از تیم کرج سرویس برای رفع گرفتگی توالت و فاضلاب و حتی خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی کرج کافیست با شماره تلفن 67 30 433 0912(آقای بدری) تماس حاصل فرمایید و با ارائه آدرس منزل با محل مورد نظر تا نیم ساعت پس از تماس منتظر کارشناسان تیم کرج سرویس باشید.

رفع گرفتگی توالت

شعار کرج سرویس

تیم کرج سرویس هر گونه گرفتگی توالت ایرانی و گرفتگی توالت فرنگی و حتی گرفتگی لوله های فاضلاب را به صورت تضمینی انجام می دهد و اعتقاد دارد با سپردن خدمات رفع گرفتگی توالت و فاضلاب به تیم ما بدون آسیب رساندن به تاسیسات ساختمان شما و توسط مدرن ترین دستگاه های موجود در ایران، آرامش را به شما کرجی های عزیز بر میگرداند.

کرج سرویس حضور فعالی در شهرهای گلشهر، عظیمیه، مهرشهر و جهانشهر کرج دارد که در حد فاصله نیم ساعت کارشناسان مربوطه به ساختمان شما می رسند و تمام خدمات ساختمانی را انجام می دهد.

 

حال این سوال شاید پیش بیایید که تیم ما به جز خدمات رفع گرفتگی توالت و فاضلاب چه خدمات دیگری به کرجی های عزیز می دهد.

ما تمام خدمات ساختمانی مانند لوله باز کنی که با مدرن ترین دستگاه ها انجام می گیرد، تخلیه انواع و اقسام چاه های کرج را با بهترین قیمت انجام می دهیم.

 

کافیست با شماره تلفن 67 30 433 0912 که آقای بدری می باشد تماس حاصل فرمایید و با بازگو کردن مشکل خود به سریع ترین زمان ممکن مشکلی که برایتان پیش آمده را حل شده، تمیز و بدون خسارت ببینید.

 

 

رفع گفتگی توالت فرنگی با تلمبه قیفی-دستی

در ابتدا باید تلمبه را به اندازه کافی گرم کرد. لازم به ذکر است که تلمبه های سخت و سفت گزینه مناسبی برای رفع گرفتگی توالت فرنگی نمی باشد.

بهتر است که از تلمبه های انعطاف پذیر و نرم استفاده کرد تا کار بهتر انجام گیرد. به همین منظور تلمبه را به اندازه کافی گرم کرده و در کاسه توالت جایی که آب می رود کاملا به اصطلاح مچ ( چفت ) کنید. دلیل چفت کردن تلمبه آن است که کنار سوراخی باز نماند و همه جا را تحت پوشش خود قرار دهد.

دقت بفرمایید که حتما اول باید تمام سوراخ های کناری را به خوبی بپوشانید (خیلی از مشتری های عزیزمان می فرمایند که این روش جوابگو نیست اما دلیل آن است که فقط فشار می دهند و جواب نمی گیرند، زیرا تمام سوراخ ها را نبسته اند) و چند ضربه قوی به پایین و بالا بزنید و در مرحله بعد با باز کردن آب این کار را انجام دهید آنقدر که لوله باز بشود.

برای آن که کار رفع گرفتگی توالت فرنگی اصولی انجام شود. بهترین گزینه آن است که کار را به کاردان بسپارید و با تماس با ما با خیال راحت باز شدن توالت فرنگی خود را به صورت تضمینی و بدون خسارت ببینید.

تیم کرج سرویس با کارشناسان ماهری که همکاری می کند تمام تلاشش آسایش و آرامش همشهریان عزیز هست که از لحاظ مالی هم هوای همشهریان را با اوضاع حال حاضر اقتصادی کشور دارد و بهترین خدمات را با نازلترین قیمت در شهر کرج مخصوصا قسمت های عظیمیه، گلشهر، مهرشهر و جاهنشهر انجام می دهد.

 

بوی بد توالت در اثر گرفتگی توالت و فاضلاب

گاهی وقت ها بوی بد در توالت چه فرنگی و چه ایرانی ناشی از گرفتگی آن است. مخصوصا وقتی که خانه شما آپارتمانی باشد این احتمال بالا می رود که بوی بد توالت ناشی از گرفتگی آن باشد.

در مواجهه با بوی بد توالت ابتدا از موادی مانند : سرکه، تهویه هوا، تصفیه هوا، اسپری از بین برنده بو و ماده خشک کن و حتی گیاهان(مانند سرخس و زنبق) استفاده کنید. اگر حس کردید که همچنان بو باقی مانده است بهتر است با کارشناسان ما تماس بگیرید احتمال گرفتگی کوچکی که قابل دیدن نباشد وجود دارد.

کارشناسان ما در عرض نیم ساعت در شهرهای گلشهر، جهانشهر، عظیمیه و مهرشر حاظر می شوند و به بررسی توالت شما می پردازند و در صورت نیاز مشکل پیش آمده را رفع می کنند تا دغدغه رفع گرفتگی توالت نداشته باشید.

فهرست
تماس شبانه روزی ( بدری )