لوله بازکن کرج

تخلیه چاه کرج و حفاری چاه کرج

تخلیه چاه کرج سرویس و حفاری چاه کرج

تخلیه چاه کرج و حفاری چاه کرج در سایت لوله بازکنی کرج سرویس آماده خدمات در سرایسر استان البرز و به ویژه شهر کرج می باشد. برای دریافت بهترین خدمات حفاری چاه و تخلیه چاه در کرج می توانید از مجموعه ما کمک بگیرید.

اولین سوالی که برای مشتری ها پیش می آید علت اصلی گرفتگی چاه فاضلاب است.

تیم تخلیه چاه کرج سرویس علت اصلی گرفتگی و پر شدن چاه های فاضلاب را موادی می داند که از راه لوله های فاضلاب وارد می شوند.

تیم ما در تمام مناطق مخصوصا عظیمیه، گلشهر، مهرشهر و جهانشهر خدمات تخلیه چاه و حفاری چاه کرج دارد.

ما تیمی از بهترین سرویسکاران حفاری چاه و تخلیه چاه کرج را کنار هم جمع کردیم. تمام تلاشمان این است که مردم کرج استرس و اظطرابی برای تخلیه چاه فاضلاب خود نداشته باشند.

تخلیه چاه کرج

چرا باید مجموعه تخلیه و حفاری چاه کرج سرویس را انتخاب کینم؟

کرج سرویس خدمات تخلیه چاه را در هر ساعت از شبانه روز برای همشهریان کرجی ارائه میدهد.

از جمله خدماتی که تیم ما ارائه می دهد می توان به: حفر چاه نو، تخلیه چاه فاضلاب، لایروبی، تشخیص ترکیدگی لوله و رفع گرفتگی توالت و لوله فاضلاب، طوقه چینی و کول گذاری، باز و بست کردن درب چاه کهنه، ترمیم چاه های قدیمی و افزایش کاربرد آن و … اشاره کرد.

ما نیروهای زبده و مجربی را با چندین سابقه درخشان کنار هم جمع کرده ایم.

کارشناسان ما برای پیدا کردن محل دقیق چاه و حفر چاه نو تخصص کامل را دارند.

ما اوضاع اقتصادی مردم را نیز درک کرده ایم. با نازلترین قیمت، بهترین خدماتی تظمینی را از ما بخواهید.

اگر چاه خانه شما نیاز به خدمات تخلیه چاه دارد یا پر شده است کافیست با ما تماس بگیرید تا با سریعترین سرعت ممکن خدمت شما همشهری محترم برسیم.

تخلیه چاه کرج

مهمترین دلایل پر شدن و گرفتگی چاه چه مواردی می باشد؟

1. لایه سنگی ای که در اطراف و زیر چاه وجود دارد

در بعضی از موارد دیده شده است که در هنگام احداث چاه توالت، چاه کن خیلی چاه را می کند. حتی در مواقعی به سنگ میرسد. آن لحظه اکثرا چاه کن کار را متوقف می کند.

حتی پس از بررسی هایی که کارفرما انجام می دهد به دلیل آن که ارتفاع را خوب دانسته کار را تمام شده و خوب می داند اما یکی از دلایل پر شدن و گرفتگی چاه همین مورد است. به دلیل آن که چاه امکان پس دادن آب به خاک را ندارد که باعث زود به زود پر شدن چاه می شود.

 

2. جنس خاک منطقه

منطقه ای که در آن زندگی می کنید هر چه قدر شن بیشتری داشته باشد بهتر است. با وجود لایه های رس این امکان فراهم می شود که لایه ای محافظ ایجاد شده و چاه زوتر پر شود.

اگر مشکل خاک منطقه داشتید فقط دو راه حل دارد که به آن می پردازیم؛ راه اول آن است که منطقه خود را تغییر دهید که بعید است برای کرجی های عزیز این گزینه راه حل خوبی باشد.

راه حل دوم تماس با شماره 67 30 433 0912(آقای بدری) است زیرا تیم ما از بهترین و مجرب ترین کارشناسان تخلیه چاه تشکیل شده است. لازم به ذکر است که مهم ترین علتی که این پیشنهاد را به شما میدهیم این است که تیم کرج سرویس با همراه داشتن مدرن ترین دستگاه های تخلیه چاه و لایروبی خدمات مناسبی ارائه میدهند تا چاه فاضلاب منزل شما کرجی های عزیز دیرتر پر شود.

 

3. چربی های فراوان

مهمترین دلیل گرفتگی چاه، چربی های فراوان است. این چربیها از طریق لوله فاضلاب وارد چاه توالت میشوند. چربی ها باعث بوجود آمدن لایه ای ایزوله در رو به روی آب میشود.

این امر باعث میشود جذب آب توسط خاک متوقف شود. این لایه ایزوله تمام چاه فاضلاب را می پوشاند. تیم کرج سرویس علاوه بر پوشش چاه فاضلاب، لایروبی چاه را با مدرن ترین وسایل انجام میدهد.

البته که عامل آخر باعث ایجاد بوی بد فاضلاب در منازل نیز میشود. صد البته محل بسیار ایده آلی برای رشد و تکثیر سوسک ها و حشرات موذی میشود.

تخلیه چاه در کرج

کرج سرویس دقیقا برای تخلیه چاه چه مراحلی را طی میکند؟

• تخلیه چاه کرج با پمپ های قوی
• تخلیه چاه به ویسله دستگاه های مکنده قوی بدون تخریب.
• لایروبی و لجن گیری توسط نیرو های زبده کرج سرویس
•  حفاری چاه کرج با بهترین ماشین آلات
• طوقه چینی و کول گذاری چاه

 

لازم به ذکر است که ما با مهیا کردن بروز ترین دستگاه ها و ابزارآلات، سعی در اصولی تر کردن کار تخلیه چاه در کرج هستیم. اعتمادی که از شما عزیزان کرجی کسب کرده ایم هم مهر تایید و رضایت شماست.

این قول را به شما عزیزان کرجی می دهیم که در سریع ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت ممکن در کنار رعایت مسائل بهداشتی خدمات تخلیه چاه و حفاری چاه را ارائه دهیم.

کرج سرویس روش بازاریابی را نیز از سنتی به مدرن تغییر داده است. این تصمیم باعث کاهش آلودگی در شهرمان می شود.

 

چرا بعضی چاه ها زود پر می شوند؟

یکی از مهم ترین دلایلی که می توان به آن اشاره کرد، استفاده بی رویه از تانکر آبکش به جای مکنده است. به همین خاطر تانکر، فقط آب را تخلیه کرده و بقیه ی آن باقی می ماند.

این روش تخلیه مناسب نمی باشد. لایروبی شاید در بعضی موارد سخت و زمان گیر باشد. اما با توجه به تاثیر چشمگیری که در دیر به دیر پر شدن چاه دارد، اگر لایروبی توسط کارشناسان زبده تخلیه چاه صورت گیرد انگار چاه تازه حفر شده است.

مهمترین علائم پر شدن چاه چیست؟

1- اگر سوسک های زیادی در دهانه چاه و راه های خروجی آن مشاهده کردید، می تواند یکی از علائم پر شدن چاه فاضلاب خانه شما باشد.

2- احتمال پر شدن چاه در زمین های شنی به مراتب کمتر از زمین های خاکی می باشد. به این دلیل که نشت چربی ها بر جداره چاه است.همین امر باعث افزایش قوام چاه می شود. که مانع از مکش به سمت زمین می شود. با تخلیه چاه کرج سرویس می توان از مشکل جلوگیری کرد.

3- معمولا در مواقع پر شدن چاه فاضلاب، سطح زیر آب در طبقات بالاتر افزایش می یابد.

4- همانطور که قبلا هم ذکر شد شیوع بوی بد فاضلاب در فضای ساختمان می تواند یکی از علائم مشهود در پی بردن به پر بودن چاه می باشد.

5- در رستوران ها و مکان های بزرگ غذا خوری به دلیل استفاده بیش از حد معمول از روغن، دیواره های چاه با سرعت بیشتری گرفته می شود. توصیه ما به رستورن داران کرج داشتن شماره تلفن ما برای گرفتن خدمات تخلیه چاه کرج می باشد. زیرا بیش از هر مکان دیگر احتمال گرفتگی چاه برایشان وجود دارد.

 

خطرناک ترین مشکل،ریزش چاه است.

عمده ترین و خطر ساز ترین مشکل برای چاه،ریزش چاه است. در اکثر مواقع به دلیل بی توجهی ساکنین نسبت به پر شدن چاه باعث میشود که چاه تا زیر طوقه بالا بیاید. این امر باعث این میشود که خاک های کنار آن شسته شود.

به مرور زمان طوقه ضعیف میشود. در نهایت چاه خراب میشود که در بیشتر مواقع به دلیل رفت و آمد افراد باعث ریزش چاه میشود.

چاه بازکن کرج

برای تخلیه چاه فاضلاب و لایروبی آن چه کنیم؟

بهترین گزینه و تنها گزینه پیش روی شما تماس برقرار کردن با متخصصان تخلیه چاه کرج سرویس می باشد.( 67 30 433 0912 آقای بدری). متخصصان و نیروهای مجرب ما با دارا بودن مدرن ترین دستگاه های حفرچاه موجود در کشور،عملیات تخلیه چاه و لایروبی آن را با رعایت اصول و کاملا تکنیکی قادر به انجام دادن هستند.

از این نکته نمی توان گذر کرد که هر چقدر عملیات تخلیه چاه و لایروبی با درستی بیشتری انجام شود در آینده امکان و احتمال پر شدن زود هنگام چاه کمتر می شود.

حتی با رعایت اصول از احتمال ریزش چاه فاضلاب و بوجود آمدن خطرات ناشی از آن کاسته می شود.

 

روشی نوین در امر تخلیه چاه کرج

روش سپتیک تانک با پمپ،روشی مثل شبکه تحت فشار می باشد. سپتیک تانک یک صافی قوی و با فشار زیاد می باشد. بیرون آوردن مواد از چاه توسط لوله هایی به قطر کمی صورت می گیرد. این لوله ها تحت فشار هستند و پمپاژ می شوند.

این روشی که گفته شد تنها در زمانی امکان پذیر است که سطح آب زیر زمینی بالا باشد. منطقه نیز دارای سنگ و کلوخ باشد. روش سپتیک تانک در دهه 60 میلادی در کشور آمریکا ابداع شد.

با کمک تیم حفاری چاه کرج می توانید کار نصب و اجرای سپتیک تانک را برای شما انجام دهید.

تخلیه چاه چیست؟

چاه فاضلاب نیاز شدید دارد که پس از پر شدن تخلیه شود. بدون تردید شبکه ای به نام فاضلاب مکانی ایده آل برای دفع آسان و حتی بدون خطر فاضلاب های ساختمان هاست. به دلیل آنکه یکی از مهمترین نیازهای اصلی و حائز اهمیت برای هر ساختمان دفع آب و فاضلاب آن می باشد.

البته که در حال حاضر که قرن 21 می باشد اکثر خانه های قدیمی واقع در کرج همچنان بدون شبکه فاضلاب می باشند. این خانه ها از چاه فاضلاب استفاده میکنند.

این بدین معنی است که به دلیل نبود شبکه فاضلاب و استفاده از چاه فاضلاب درگیری زیادی با مشکلاتی مانند مشکلات حفر چاه، لایروبی چاه، کف تراشی چاه و حتی تخلیه چاه سراغشان می آید.

مجموعه لوله بازکنی کرج سرویس فعال در زمینه حفاری چاه و تخلیه چاه کرج می باشد. کرج سرویس خدمات خود را به صورت تضمینی و 24 ساعته شبانه روز به انجام می رساند. تیم ما آماده خدمات رسانی به همشهریان عزیز خود می باشد.

تخلیه چاه کرج

 

سعی ما بر این است که در کمترین مدت زمان و با بهترین قیمت مشکلات ناشی از چاه را بر طرف نماییم.

ما با دارا بودن متخصصان، نیروهای زبده و تجهیزات مخصوصی که در اختیار داریم این نوید را به کرجی های عزیز می دهیم که به راحتی و با اصول چاه فاضلابشان را تخلیه کنیم.

تخلیه چاه کرج با استفاده از تانکر های مختلفی انجام می شود. تخلیه چاه کرج توسط دستگاه های تانکر مکنده، آبکش و لجنکش صورت می گیرد. البته که تمامی دستگاه های ذکر شده وظایف خاص خود را دارند و برای کارهای مخصوصی انجام می گیرند.

برای مثال می توان به تانکر آبکش اشاره کرد که فقط آب چاه را تخلیه می کند. دستگاه تانکر آبکش فضولات را نمی تواند تخلیه کند.

اما تانکرهای مکنده که یکی از بهترین و قوی ترین نوع تانکرها هستند. این تانکرها هر چه در جلوی راه خود ببینند آن ها را می بلعند و نمی گذارند چیزی در چاه باقی بماند.

حتما تخلیه چاه در زمان مناسب انجام شود

مانند قسمت های دیگر ساختمان، چاه های فاضلاب نیز، نیازمند توجه و رسیدگی است. بی توجهی به این موضوع می تواند حادثه های خطر آفرینی ایجاد کند. احتمالا صفحه حوادث روزنامه ها را دیده اید. همیشه پای ثابت اخبار حوادثی ناشی از بی اعتنایی و بی توجهی به زمان انجام تخلیه چاه و لایروبی بوده است.

هدف تیم ما این است که حداقل در کلانشهری مثل کرج دیگر این خبر ها نباشد. اما به هر حال در حال حاظر یکی از مهم ترین عوامل ایجاد حادثه چاه های فاضلاب می باشند.

کرجی های عزیز برای جلوگیری از حوادثی که بسیار زیاد نیز شده است ( به دلیل مشغله های فراوانی که پیدا کرده ایم فکرمان سمت چاه و تخلیه چاه نمی رود) می توانید با شماره 67 30 433 0912 (آقای بدری) تماس بگیرید تا از بروز هرگونه حوادث مربوط به چاه جلوگیری شود.

حفاری چاه کرج

حوادث تخلیه چاه و ریزش آن و روش جلوگیری از بروز حوادث

بیشتر حوادثی که بر اثر چاه ها اتفاق می افتد، بی توجهی و عدم رعایت نکات ایمنی چاه ها می باشد. مجموعه کرج سرویس تمام تلاش و همت خود را کرده است که بروز حوادث تخلیه چاه و ریزش چاه به حداقل ممکن خود برسد.

اکثرا این حوادث در زمان لایروبی چاه، تخلیه چاه و کف تراشی چاه رخ می دهد. بهترین کاری که می توانید انجام دهید تا بروز این مشکلات به حداقل خود برسد برقراری ارتباط با متخصصان و کارشناسان این کار می باشد.

به همین علت توصیه می شود که در هنگام حفاری چاه از عملیات طوقه چینی یا کول گذاری استفاده کنید تا مشکلی در آینده برای شما رخ ندهد.

پس از تماس با کارشناسان ما، سریعا نیروهای مجرب ما در محل حاظر می شوند. بعد از بررسی هایی که از چاه کردند، در صورت لزوم باید چاه را تخلیه کنند. کارشناسان ما لایروبی و کف تراشی چاه را نیز انجام می دهند. همچنین حفاری چاه را در صورت نیاز بررسی و انجام می دهند.

 

سخن آخر

طی سالیان دراز و استفاده زیاد از چاه، قاعدتا چاه پر می شود. کافیست چاه محل زندگی شما به موقع تخلیه نشود. تخلیه نشدن چاه باعث آن می شود که به مرور زمان آب، دیواره های چاه را به اصطلاح تمیز کند. بعد از آن نیز به احتمال زیاد دیواره های چاه ریزش می کند.

ریزش دیواره های چاه بر اثر شسته شدن آن، موجب می شود که قطر چاه افزایش یابد.

اما به همین جا ختم نمی شود. اگر باز هم توجهی به این مساله نداشته باشید، بعد از گذشت چند سال احتمالا ساختمان به صورت کامل خالی خواهد شد. این امر خطر ریزش کامل ساختمان را افزایش می دهد.

دقت بفرمایید بی توجهی به این مساله می تواند چه عواقبی داشته باشد.

تیم ما برای این مشکل نیز راهکارهایی مناسب و اصولی دارد که می توانید با تماس گرفتن با آقای بدری(67 30 433 0912) مشکل خود را بازگو کنید. تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسانی ماهر در محل شما حاضر شوند و باعث جلوگیری عوارض های خطرناک پر شدن چاه شوند.

در هر منطقه از استان البرز که هستید می توانید برای دریافت خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه کرج با ما در ارتباط باشید.

فهرست
تماس شبانه روزی ( بدری )