لوله بازکن کرج

لوله بازکنی ماهدشت کرج

لوله بازکنی ماهدشت خدمتی دیگر از کرج سرویس برای کرجی های عزیز می باشد. دوستان عزیز ماهدشتی دیگر نگرانی برای پیدا کردن لوله بازکنی نخواهند داشت و با خیال راحت با توجه به سابقه درخشان کرج سرویس، کار را به کاردان خود خواهند سپرد.

تیم لوله بازکنی ماهدشت کارشناسانی مجرب را جمع کرده است تا در صورت بروز مشکل و نیاز به لوله بازکنی و تخلیه چاه ماهر برای شما ماهدشتی های عزیز آرامش را به ارمغان بیاوریم.

این نوید را به شما همشریان محترم بدهیم که در سریع تریم زمان ممکن بهترین لوله بازکن ها و مجرب ترین کارشناسان را در سعی و تلاش برای باز کردن راه لوله خود مشاهده کنید.

لوله بازکنی ماهدشت

Group of professional industrial workers. Isolated over white background.

 

روش های خانگی برای لوله بازکنی

کارشناسان لوله بازکنی ماهدشت در بخش اول صلاح دیدند برای شما ماهدشتی های عزیز روش های خانگی لوله بازکنی را اطلاع رسانی کنند.

البته با این توضیح که بهتر است سر خود این کار ها را انجام ندهید و پس از حضور و بررسی متخصصان تیم لوله بازکنی ماهدشت، اگر گرفتگی لوله شدید نبود اقدام به کارهای زیر کنید:

 

1. محلول لوله بازکنی

با لوله بازکنی ماهدشت همراه باشید تا به اولین گزینه برای لوله بازکنی خانگی بپردازیم با این امید که گره از مشکل شما همشهریان محترم باز کند.

 

لوله بازکنی ماهدشت

 

گاهی اوقات احتمال می رود گرفتگی لوله آنقدر شدید نباشد که بخواهید هزینه زیادی برای لوله بازکنی انجام دهید. پس از بررسی های کارشناسان ما اگر نتیجه آن شد که گرفتگی سطحی است، می توانید با تهیه کردن محلول های لوله بازکنی مشکل خود را حل نمایید. بهترین محلولی که ما پیشنهاد می کنیم، محلول سرکه و جوش شیرین می باشد که حتما باید جوش بیاید.

با رعایت نکردن نکات ایمنی جان خود و خانواده خود را به خطر خواهید انداخت. غیر از آن بعضی مواقع دیده شده است که برای باز کردن راه لوله که سطحی نیز بوده است، به دلیل اشتباه در استفاده از محلول تمام لوله کشی های ساختمان خراب شده است و ماهدشتی های عزیز هزینه های زیادی برای رفع خسارت انجام داده اند.

تیم لوله بازکنی ماهدشت برای آن که اهل ریسک نباشید و در هر حالت کار را به کاردان بسپارید نیز برنامه ای دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

 

2. تلمبه دستی

تلمبه دستی که از زمان های گذشته به تلمبه قیفی نیز مشهور است پایه ثابت بهترین گزینه برای لوله بازکنی خانگی است. تلمبه دستی از سه قسمت تشکیل شده است. این سه قسمت با نام های قطعه پلاستیکی نیم کروی، دسته و پمپ در تلمبه قیفی قرار دارد.

تلمبه های دستی که راحت تر و بهتر گرم می شود گزینه بهتری است. شما می توانید برای نرمی بیشتر تلمبه دستی آن را گرم کنید تا نتیجه بهتری بگیرید. دلیل این موضوع هم کارایی نداشتن تلمبه دستی سفت و سخت برای توالت های فرنگی می باشد.

تلمبه دستی خوب است، اگر کار با آن را بلد باشید

پیشنهاد تیم لوله بازکنی ماهدشت، تلمبه های قیفی نرم و انعطاف پذیر می باشد. در اولین مرحله که در صورت انجام نشدن آن نتیجه مناسبی دریافت نخواهید کرد، حرارت دادن و گرم شدن تملبه دستی می باشد.

در مرحله دوم تلمبه قیفی را به نحوی باید روی لوله مورد نظر قرار داد که هیچ نقطه ای از تحت پوشش تلمبه جا نماند. مرحله ای که نیازمند تجربه است آن است که تلمبه دستی را حتما باید در محلی قرار داد که مناسب لوله بازکنی باشد.

آخرین مرحله از لوله بازکنی توسط تلمبه آن است که با فشار دادن تلمبه باعث رفع گرفتگی لوله شوید.

 

تیم لوله بازکنی ماهدشت روش های خانگی را برای شما بررسی کرد. حال اگر فکر می کنید از پس این کار بر نخواهید آمد و یا پس از بررسی کارشناسان کرج سرویس نیاز به لوله بازکنی حرفه ای بود می توانید روی ما حساب ویژه ای باز کنید.

کافیست با شماره گیری 67 30 433 0912 بدری در عرض نیم ساعت بهترین تکنسین های لوله بازکنی کرج سرویس را در ساختمان خود مشاهده کنید و شاهد کار تضمین شده این عزیزان باشید.

 

لوله باز کنی با دستگاه های پیشرفته

بهترین وسیله و دستگاه لوله بازکنی، فنر لوله بازکنی می باشد. در ادامه با انواع فنرهایی که تیم لوله بازکنی ماهدشت تهیه کرده است آشنا خواهید شد تا با داشتن اطلاعات کامل منتظر بهترین کارشناسان ماهدشت باشید.

لوله بازکنی ماهدشت

 

فنر های لوله بازکنی به دو دسته فنر لوله بازکنی دستی و دستگاه فنر لوله بازکنی تقسیم می شود که در ادامه توضیحات مختصری خواهیم داد.

 

فنر لوله بازکنی دستی

فنر لوله بازکنی دستی برای رفع گرفتگی های نسبتا سطحی استفاده می شود. فنر لوله بازکنی دستی وظیفه انتقال مواد اضافی لوله به درون چاه توالت را دارد. البته که این دستگاه در توالت های ایرانی نتیجه بهتری خواهد داد. آن هم به دلیل شکل ساختاری توالت های ایرانی است.

لوله بازکنی ماهدشت

 

دستگاه فنر لوله بازکنی

با ساخته شدن دستگاه فنر لوله بازکنی دیگر باز کردن لوله های گرفته شده بسیار آسان تر شده و خیلی زود تر صورت می گرد. البته که این مسئله را نیز در نظر بگیرید که خیلی از لوله بازکن ها دلیل فکر کردن به این که کار با این دستگاه راحت است خسارت هایی به بار می آورند.

اما کارشناسان لوله بازکنی ماهدشت با کمک از تجربه و مهارت خود بدون توجه به راحتی کار با دستگاه اقدام به باز کردن لوله گرفته شما ماهدشتی های عزیز می کنند.

لوله بازکنی ماهدشت

 

دستگاه فنر لوله بازکنی از دو قسمت که فنر و موتور تشکیل شده است. در این دستگاه فنر وظیفه ی انتقال نیروی لازم برای باز کردن گرفتگی ها را دارد. موتور نیز وظیفه ی انتقال نیرو را برای حرکت و چرخش فنر را دارد.

 

مهم ترین ویژگی لوله بازکنی ماهدشت، حفظ سلامتی خانواده شماست به دلیل آن که کارشناسان لوله بازکنی ماهدشت تمام موارد بهداشتی را رعایت می کنند تا به هدف خود یعنی رضایت و احساس خوب ماهدشتی های عزیز برسند.

ویژگی دیگر لوله بازکنی ماهدشت تضمینی بودن کار نیرو هاست. توجه داشته باشید که لوله بازکنی اگر به خوبی انجام بگیرد می تواند موارد خوبی چون افزایش طول عمر چاه و جلوگیری از بوی بد چاه را به همراه داشته باشد.

 

دلایل پر شدن چاه

با مجموعه کرج سرویس و تیم لوله بازکنی ماهدشت همراه باشید تا پس از اینکه برای شما ماهدشتی های عزیز توضیحات کلی راجع به تخلیه چاه دادیم، دلایل پر شدن چاه را نیز برای شما همشهریان عزیز بازگو کنیم.

معمولا با گذر زمان راه ها و شریان های آب دستشویی و حتی ظرفشویی گرفته می شود. پس از مدت زمانی نیز آب به خوبی حرکت نمیکند. این مشکل بیشتر در خانه های قدیمی ساز به چشم می خورد که هر چند وقت یکبار باید از طریق تلمبه زدن یا مواد باز کننده مثل اسید یا چنته استفاده کرد تا شریان آب باز شود.

لازم به ذکر است اگر احساس گرفتگی چاه خود را دارید می توانید با شماره تلفن 67 30 433 0912 بدری تماس حاصل فرمایید و در عرض نیم ساعت منتظر بهترین کارشناسان لوله بازکنی ماهدشت باشید.

دلیل دیگر پر شدن و به اصطلاح گرفتگی لوله، وجود موادی مانند مو های زائد، چربی ها، آشغال ها و موارد دیگر است که به جز اینکه عامل پر شدن لوله هستند. اگر زود رسیدگی نشود باعث تخریب و آسیب رسیدن به دیواره لوله می شود.

پیشنهاد کرج سرویس، گرفتن خدمات از لوله بازکنی ماهدشت می باشد. دلیل این مسئله هم این است که کار این عزیزان کاملا تضمین شده می باشد و می توان گفت امتحان خود را با نمره 20 پس داده اند.

 

چرا باید تیم لوله بازکنی ماهدشت را انتخاب کرد؟

در آخر نیز ما به جواب این سوال خواهیم پرداخت.

نکته ای که نمی توان از آن گذر کرد آن است که تیم لوله بازکنی ماهدشت تیمی تکمیل می باشند. یعنی علاوه بر اینکه مدرن ترین و بروز ترین وسایل و ابزار آلات مورد نیاز کار خود را دارند، تمام کارهای خدماتی مانند لوله بازکنی، نشت یابی و غیره را انجام می دهند.

به همین دلیل اگر ساختمان شما مشکل دیگری داشته باشد نیز می توانید روی تیم ما حساب کنید و با نازل ترین قیمت بهترین خدمات را در ماهدشت از ما بخواهید و دریافت کنید.

 

برای دریافت انواع خدمات ساختمانی می توانید با شماره 67 30 433 0912 بدری تماس بگیرید و در عرض نیم ساعت بهترین کارشناسان ماهدشت را در ساختمان خود در حال انجام وظیفه ببینید.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام ببخشید شما لایروبی هم می‌کنید؟!

  پاسخ
  • ادمین سایت
   دسامبر 27, 2018 4:45 ب.ظ

   سلام خدمت شما
   بله تمامی این خدمات انجام می شود.
   اگر نیاز به طوقه چینی یا کول گاری هم باشد سرویس کاران ما انجام می دهند.
   برای ارتباط با بخش پشتیبانی می توانید با شماره تماس های مجموعه کرج سرویس تماس بگیرید.

   پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
تماس شبانه روزی ( بدری )