جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

لوله بازکنی هشتگرد

لوله بازکنی هشتگرد و رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی با حضور 20 دقیقه ای سراسر هشتگرد با ضمانت 100% رفع گرفتگی و قیمت پایین تر از تعرفه اتحادیه

تعرفه کمتر از نرخ اتحادیه✔️ لوله بازکنی ارزان هشتگرد
بدون اسید و کثیف کاری✔️ رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی
100% ضمانت باز شدن✔️ پرداخت بشرط رفع گرفتگی
سراسر هشتگرد 20 دقیقه ای✔️ استفاده از فنرهای مجزا برای سینک آشپزخانه و توالت

جهت لوله بازکنی در هشتگرد کرج، شرکت لوله بازکنی کرج سرویس شبانه روزی باز است، برای درخواست اعزام سرویسکار به محل میتوانید با شماره 09102866679 (کاظمی) تماس بگیرید. باز کردن لوله فاضلاب بدون تخریب و با رعایت بهداشت می باشد. سرویسکاران ما 100% تضمینی لوله را باز شده به شما تحویل می دهند.

 
لوله بازکنی هشتگرد
تضمین تحویل لوله بازشده و آزمایش باز بودن لوله

24 ساعته 7 روز هفته آماده انجام کار

استفاده از فنرهای مجزا برای سینک و توالت

اعزام فوری سرویسکار در سراسر هشتگرد
انجام کار توسط سرویسکار حرفه ای و با تجربه

لوله بازکنی هشتگرد با دستگاه فنر برقی حرفه ای

خدمات لوله بازکنی در هشتگرد کرج

لوله بازکنی هشتگرد با بهره‌گیری از دستگاه جدید پایه‌دار، با کمترین کثیف‌کاری و با تضمین ۱۰۰٪ ارائه می‌شود. خدمات لوله بازکنی در هشتگرد در کمتر از ۲۰ دقیقه ارائه می‌شود. اگر لوله فاضلاب حمام، توالت، آشپزخانه یا تراس شما با مشکل گرفتگی روبه‌رو شده است، می‌توانید از خدمات لوله بازکنی شبانه‌روزی کرج بهره مند شوید.

در این خدمات، هر گونه گرفتگی با استفاده از فنر برقی یا ابزارهای مناسب دیگر به خوبی برطرف می‌شود. گاهی اوقات گرفتگی به دلیل فرو رفتن اشیاء در لوله ایجاد می‌شود و در چنین شرایطی، پس از بازکردن لوله توسط لوله بازکن هشتگرد، در صورت امکان خارج کردن آن اشیاء نیز توسط سرویسکار انجام می‌شود.

پس برای باز کردن کامل لوله‌های مسدود شده، می‌توانید با آسودگی به خاطر داشته باشید که ما قادر به بازکردن هر نوع گرفتگی در لوله‌ها هستیم. اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی در هشتگرد کرج دارید، می‌توانید همین الان با شرکت لوله بازکنی کرج سرویس تماس بگیرید.

لوله بازکنی ارزان در هشتگرد کرج

علت گرفتگی مجدد لوله های آشپزخانه، توالت و فاضلاب

زمانی که مشتریان با لوله بازکنی هشتگرد تماس می‌گیرند، اغلب اولین چیزی که اعلام می‌کنند این است که تا کنون هیچ گرفتگی‌ای در لوله خود تجربه نکرده‌اند و ناگهان لوله آنها گرفته است، بدون دلیل آشکاری.

با این حال، این اظهارات کمی غیرمعقول به نظر می‌رسد؛ زیرا لوله به‌طور ناگهانی و بدون دلیل قابل قبولی گرفته نمی‌شود. بر اساس تجربه، در هنگام انجام لوله بازکنی در نقاط مختلف کرج و هشتگرد، مشاهده کرده‌ایم که این مشکل عمدتاً ناشی از وجود گرفتگی قبلی در لوله است.

برای توضیح ساده این مشکل، وقتی پسماند از لوله فاضلاب خارج می‌شود، بخشی از آن در داخل لوله به جای می‌ماند. در ابتدا، این موضوع مشکلی ایجاد نمی‌کند، اما پس از مدتی، حجم پسماند افزایش می‌یابد و همچنین علاوه بر گرفتگی، قطر لوله را نیز کاهش می‌دهد.

این موضوع در ابتدا باعث کند شدن جریان آب می‌شود و اگر اقدام به استفاده از خدمات لوله بازکنی مناسب مانند خدمات سمت هشتگرد نشود، قطعاً پس از چند روز یا حتی چند هفته، لوله به طور کامل مسدود خواهد شد و فاضلاب به بالا خواهد زد.

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب عبارتند از:

 • رسوبات و رواسانده‌ها
 • موهای بلند
 • روغن و چربی‌ها
 • دستمال‌های کاغذی
 • پسماندهای غذایی و میوه‌ها
 • افتادن اشیا در لوله فاضلاب
 • کاهش قطر لوله به دلیل عوامل گوناگون از جمله رسوبات و فاضلاب
 • ریختن قیر، سیمان، دوغاب و گچ هنگام بازسازی یا تعمیر منزل

بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب

تمام دلایلی که گفته شد، می‌توانند منجر به مسائل و مشکلات مختلفی شوند، از گرفتگی لوله تا افزایش فشار و بالا زدن چاه فاضلاب. برای حل این مشکلات، بهترین گزینه استفاده از خدمات لوله بازکنی در هشتگرد است که با تضمین کامل انجام می‌شود.

با این خدمات، می‌توانید به مدت طولانی از مشکلات بالا زدن فاضلاب دوری کنید. از آنجایی که از دستگاه فنر برقی برای باز کردن لوله استفاده می‌شود، بهترین و کارآمدترین دستگاه برای این کار استفاده می‌شود.

مراحل باز کردن لوله در هشتگرد با فنر برقی

 • تماس مشتری با لوله بازکنی کرج سرویس
 • توضیح مشگل ایجاد شده
 • اعزام نزدیکترین لوله بازکن به محل
 • انتخاب فنر مناسب برای باز کردن لوله گرفته شده
 • رفع گرفتگی لوله
 • باز شدن تضمینی لوله
 • ریختن آب با حجم زیاد برای اطمینان از باز بودن راه آب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *