لوله بازکن کرج

لوله بازکنی چهارباغ کرج و تخلیه چاه چهارباغ کرج

لوله بازکنی چهارباغ کرج و تخلیه چاه چهارباغ کرج

تیم لوله بازکنی در چهارباغ و تخلیه چاه در چهارباغ از بهترین کارشناسان و نیرو های لوله بازکنی و تخلیه چاه در شهر عزیزمان، چهارباغ تشکیل شده است. امیدواریم شما همشهری های عزیز نگرانی و استرسی در مواجهه با مشکلات پیش آمده راجع به لوله و چاه نداشته باشید.

لوله بازکنی مجموعه خدماتی هست که متخصصان ما انجام می دهند تا لوله گرفته شده و به اصطلاح کیپ شما را توسط دستگاه های پیشرفته خود باز کنند. اما در ادامه مقاله به صورت تخصصی به این موضوع خواهیم پرداخت.

تیم لوله بازکنی در چهارباغ و تخلیه چاه در چهارباغ در سریع ترین زمان ممکن و حداکثر در نیم ساعت خود را به شما می رسانند و با بهترین قیمت تمیز ترین و بی خطر ترین کار را از آن ها به صورت تضمینی تحویل بگیرید.

لوله بازکنی چهارباغ

 

 

لوله بازکنی چیست؟

همان طور که در قسمت اول اشاره کردیم، لوله بازکنی به مجموعه اقداماتی می گویند که کارشناسان تیم لوله بازکنی در چهارباغ و تخلیه چاه در چهارباغ انجام می دهند تا لوله گرفته شما را باز کنند.

با تیم لوله بازکنی در چهارباغ و تخلیه چاه همراه باشید تا توضیحات تخصصی تری راجع به لوله بازکنی به شما همشهریان چهارباغی ارائه دهیم …

لوله باز کنی همان رفع گرفتگی لوله می باشد. در صورت گرفته شدن لوله های ساختمان شما، تیم لوله بازکنی چهارباغ با استفاده از دستگاه هایی مثل فنر لوله بازکنی و دستگاه فنر لوله بازکنی شروع به باز کردن لوله شما می کنند.

البته اینکه از کدام دستگاه باید استفاده شود را کارشناسان لوله بازکنی در چهارباغ و تخلیه چاه در چهارباغ می دانند که هر کدام صلاح دانسته شد را برای شما استفاده می کنند. در قسمت های بعدی به شما عزیزان همشهری خواهیم گفت که کدام دستگاه در چه مواقعی باید استفاده شود.

اگر به گرفته شدن لوله خود شک دارید کافیست با مراجعه به صفحه تماس با ما راه های ارتباطی با تیم لوله بازکنی در چهارباغ و تخلیه چاه در چهارباغ مشاهده بفرمایید و با برقراری تماس با شماره 67 30 433 0912 آقای بدری تا نیم ساعت آینده تماس، منتظر کارشناسان و نیرو های مجرب ما در تمام نقاط چهارباغ باشید تا مشکلات خدماتی شما را حل کنند.

لوله بازکنی چهارباغ

 

چه دلایلی باعث می شود که لوله های خانه ها در چهارباغ گرفته شود؟

گرفتگی لوله عوارض بسیاری دارد پس باید همیشه به گرفتگی لوله اهمیت زیادی نشان داد. جدا از اینکه گرفتگی لوله می تواند بخش های مختلف لوله های ساختمان شما را آسیب بزند، اگر مدت زمان زیادی از گرفتگی لوله شما بگذرد ممکن است خطراتی برای خودتان نیز ایجاد کند.

اولین دلیلی که کارشناسان تیم لوله بازکنی در چهارباغ و تخلیه چاه در چهارباغ با آن خواهند پرداخت، مسئله کوچک شدن لوله است. در خلی از مواقع دیده شده با کوچک شدن سایز لوله و جرم بستن لوله ها لوله های همشهری هایمان گرفته می شود.

البته دلیل مهم ترین هم که می توان به آن اشاره کرد، انداخته شدن و گیر افتادن اشیائی مانند چربی، مو، مواد ریز و غیره می باشد.

 

 

دستگاه های تیم لوله بازکنی در چهارباغ

وسیله تیم لوله بازکنی در چهارباغ و تخلیه چاه در چهارباغ برای لوله بازکنی، فنر می باشد. با لوله بازکنی کرج سرویس همراه باشید تا در ادامه با انواع فنر برای باز کردن لوله ها که تمامی آن ها در اختیار تیم لوله بازکنی چهارباغ می باشد آشنا شویم.

ما در مجموعه کرج سرویس دو نوع فنر داریم :

1. دستگاه فنر لوله بازکنی
2. فنر لوله بازکنی دستی

1. دستگاه فنر لوله بازکنی

اولین دستگاهی که تیک لوله بازکنی در چهارباغ و تخلیه چاه در چهارباغ به آن خواهد پرداخت، دستگاه فنر لوله بازکنی می باشد که دستگاهی بسیار حرفه است.

لوله بازکنی چهارباغ

 

دستگاه فنر لوله بازکنی از دو بخش اساسی تشکیل شده است. این دو بخش، فنر و موتور می باشند. در دستگاه فنر لوله بازکنی، وظیفه ی انتقال نیروی لازم برای باز کردن گرفتگی ها را دارد. لازم به ذکر است که موتور وظیفه ی انتقال نیرو را برای حرکت و چرخش فنر را دارد.

البته که از این نکته نگذریم که به دلیل ظاهر ساده استفاده از دستگاه فنر لوله بازکنی، خیلی از افراد سود جو در چهارباغ خود را لوله بازکن معرفی می کنند اما در حین استفاده از این دستگاه می فهمند که استفاده از این دستگاه کار متخصصان است و به لوله ها و تاسیسات شما چهارباغی های عزیز آسیب می رسانند.

2. فنر لوله باز کنی دستی

احتمالا نام فنر لوله بازکنی دستی به گوش شما نیز خورده است. رایج ترین روش برای لوله بازکن ها، استفاده از وسیله فنر لوله بازکنی دستی می باشد. مهمترین عامل این موضوع، قدرت فراوان فنر لوله بازکنی دستی می باشد که قادر است لوله ها را در کنار باز کردن لایروبی نیز بکند.

جنس این دستگاه از فولاد مقاوم می باشد. لازم به ذکر است که نوم این دستگاه حدود 100 سانتی متر می باشد. مهمترین وظیفه فنر های لوله بازکنی دستی، انتقال مواد اضافی به درون چاه دستشویی است.

لوله بازکنی چهارباغ

 

البته این راه بیشتر برای توالت ایرانی رایج است زیرا به دلیل تیز بودن نوک فنر لوله بازکنی دستی امکان آسیب رساندن به قسکت های کناری توالت فرنگی را در بر دارد.
برای توالت های فرنگی بهتر است از مورد اول، یعنی دستگاه فنر لوله بازکنی استفاده شود.

 

برای گرفتن خدمات لوله بازکنی به صورت اصولی کافیست با شماره تلفن 67 30 433 0912 آقای بدری تماس حاصل فرمایید. پس از تماس ساعت خود را برای نیم ساعت دیگر تنظیم کنید تا مجرب ترین کارشناسان شهر چهارباغ را در حال انجام وظیفه در ساختمان خود مشاهده کنید.

 

تخلیه چاه در چهارباغ

یکی از مهم ترین کار های خدماتی تیم کرج سرویس تخلیه چاه در چهارباغ می باشد. تخلیه چاه بدون وجود ابزار و نیروی مجرب و کار بلد غیر ممکن است.

کرج سرویس تصمیم گرفته است به جز شهر های اصلی خود، یعنی عظیمیه، گلهشر، مهرشهر و جهانشهر، شهر زیبای چهارباغ را نیز در لیست شهر های خدماتی خود بگذارد.

لوله بازکنی چهارباغ

 

از نظر کارشناسان تیم لوله بازکنی در چهارباغ و تخلیه چاه در چهارباغ، به خالی کردن چاه توالت و یا چاه فاضلاب توسط پمپ های قوی به صورت اصولی تخلیه چاه می گویند.

به جز مجرب بودن و کار بلد بودن کادر تخلیه چاه، باید از مدرن ترین دستگاه ها استفاده کرد تا بهترین نتیجه را گرفت. به همین دلیل تیم لوله بازکنی در چهارباغ و تخلیه چاه در چهارباغ دارای مدرن ترین و بهترین دستگاه ها برای امر تخلیه چاه هستند که به آن ها خواهیم پرداخت.

سوالات رایج

در ادامه به پاسخ سوالات رایج مشتری ها خواهیم پرداخت :

 

دلیل تخلیه چاه قبل از پر شدن چاه چییست؟

کارشناسان لوله بازکنی در چهارباغ و تخلیه چاه در چهارباغ همیشه از مشتریان خود می پرسند که چرا زودتر اقدام نکردید.

که اگر تخلیه چاه موقع انجام نگیرد ممکن است چاه لبریز شود و حتی باعث ریزش ساختمان شود. در صورتی که با تخلیه کردن چاه می شد که خیلی آُسان مشکل را حل کرد.

لوله بازکنی چهارباغ

 

چگونه می توان درب چاه فاضلاب را پیدا کرد؟

درب چاه جایگاه مشخصی ندارد. اما کارشناسان تخلیه چاه در چهارباغ با توجه به تجربه خود و دوره های آموزشی که در کرج سرویس دیده اند، به راحتی می توانند این کار را انجام دهند.

متخصصان در مرحله اول پس از بررسی کردن و آگاهی پیدا کردن از پر بودن چاه، برای یافتن درب چاه با شش روش خاص خودشان درب چاه را پیدا کرده و اقدام به تخلیه کردن چاه می کنند.

خیلی از افراد سود جو شما ساکنین محترم چهارباغ را فریب می دهند. آن ها ادعای داشتن دستگاه هایی را دارند که درب چاه را، اتوماتیک پیدا میکند که در هیچ جای دنیا این دستگاه اختراع نشده است. امیدواریم دیگر فریب این افراد را نخورید که در چهارباغ بسیار زیاد هستند.

 

هر چاه چقدر عمر می کند؟

هیچ وقت نمی توان تشخیص داد که چه مدتی چاه های فاضلاب عمر می کنند. اما برای چاه فاضلاب می توان گفت مدت مفید حفر چاه تا اولین پر شدن چاه فاضلاب را عمر مفید چاه گویند.

البته که بعد از هر بار تخلیه کردن چاه، عمر چاه قاعدتا کاهش می یابد و در آخر مجبور به پر کردن چاه می شوید. عمر چاه به جنس خاک بستگی دارد و هر چه مقدار شن بیشتر باشد، زود تر پر می شود.

تیم تخلیه چاه در چهارباغ با انجام عمل طوقه چینی سعی دارد که به عمر مفید چاه شما کمک کند.

لوله بازکنی چهارباغ

 

چگونه می توان فهمید که چاه گرفته است؟

تنها موردی که می توان از طریق آن به گرفتگی لوله خودتان پی ببرید، شیوع بوی نا مطوبع در ساختمان است که بهتر است پس از برخورد با این بوی بد با شماره تلفن 67 30 433 0912 آقای بدری تماس بگیرید.

 

اگر چاه عمر خودش را کرده باشد چه باید کرد ؟

دلایل بسیار زیادی است که پس از گذشت سال های زیاد دیگر بهتر است تا چاه شما حذف شود. بهترین راه جلوی شما کور کردن چاه می باشد.

خالی کردن چاه در تیم تخلیه چاه در چهارباغ توسط مکنده های قوی که قادر به حذف چاه های شما هستند انجام می شود.

لوله بازکنی چهارباغ کرج و تخلیه چاه چهارباغ کرج
5 (100%) 1 vote[s]

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

درود
خسته نباشید
دوست عزیز آیا حفر چاه هم انجام می دهید؟
ممنون می شم پاسخ دهید

پاسخ
    ادمین سایت
    دسامبر 31, 2018 6:58 ب.ظ

    سلام خدمت شما
    بله انجام می شود. با شماره تماسی که در سایت ثبت شده در ارتباط باشید.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست
تماس شبانه روزی ( بدری )