جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

لوله بازکنی چهارباغ کرج

لوله بازکنی در چهارباغ کرج  از بهترین کارشناسان و نیرو های لوله بازکنی در کرج ، چهارباغ تشکیل شده است. امیدواریم شما همشهری های عزیز نگرانی و استرسی در مواجهه با مشکلات پیش آمده راجع به لوله و چاه نداشته باشید.

لوله بازکنی مجموعه خدماتی هست که متخصصان ما انجام می دهند تا لوله گرفته شده و به اصطلاح کیپ شما را توسط دستگاه های پیشرفته خود باز کنند. اما در ادامه مقاله به صورت تخصصی به این موضوع خواهیم پرداخت.

تیم لوله بازکنی در چهارباغ در سریع ترین زمان ممکن و حداکثر در نیم ساعت خود را به شما می رسانند و با بهترین قیمت تمیز ترین و بی خطر ترین کار را از آن ها به صورت تضمینی تحویل بگیرید.

لوله بازکنی چیست؟

همان طور که در قسمت اول اشاره کردیم، لوله بازکنی به مجموعه اقداماتی می گویند که کارشناسان تیم لوله بازکنی در چهارباغ انجام می دهند تا لوله گرفته شما را باز کنند.

با تیم لوله بازکنی در چهارباغ همراه باشید تا توضیحات تخصصی تری راجع به لوله بازکنی به شما همشهریان چهارباغی ارائه دهیم …

لوله باز کنی همان رفع گرفتگی لوله می باشد. در صورت گرفته شدن لوله های ساختمان شما، تیم لوله بازکنی چهارباغ با استفاده از دستگاه هایی مثل فنر لوله بازکنی و دستگاه فنر لوله بازکنی شروع به باز کردن لوله شما می کنند.

البته اینکه از کدام دستگاه باید استفاده شود را کارشناسان لوله بازکنی در چهارباغ می دانند که هر کدام صلاح دانسته شد را برای شما استفاده می کنند. در قسمت های بعدی به شما عزیزان همشهری خواهیم گفت که کدام دستگاه در چه مواقعی باید استفاده شود.

اگر به گرفته شدن لوله خود شک دارید کافیست با مراجعه به صفحه تماس با ما راه های ارتباطی با تیم لوله بازکنی در چهارباغ مشاهده بفرمایید و با برقراری تماس با شماره 09102866679 تا نیم ساعت آینده تماس، منتظر کارشناسان و نیرو های مجرب ما در تمام نقاط چهارباغ باشید تا مشکلات خدماتی شما را حل کنند.

چه دلایلی باعث می شود که لوله های خانه ها در چهارباغ گرفته شود؟

گرفتگی لوله عوارض بسیاری دارد پس باید همیشه به گرفتگی لوله اهمیت زیادی نشان داد. جدا از اینکه گرفتگی لوله می تواند بخش های مختلف لوله های ساختمان شما را آسیب بزند، اگر مدت زمان زیادی از گرفتگی لوله شما بگذرد ممکن است خطراتی برای خودتان نیز ایجاد کند.

اولین دلیلی که کارشناسان تیم لوله بازکنی در چهارباغ با آن خواهند پرداخت، مسئله کوچک شدن لوله است. در خلی از مواقع دیده شده با کوچک شدن سایز لوله و جرم بستن لوله ها لوله های همشهری هایمان گرفته می شود.

البته دلیل مهم ترین هم که می توان به آن اشاره کرد، انداخته شدن و گیر افتادن اشیائی مانند چربی، مو، مواد ریز و غیره می باشد.

دستگاه های تیم لوله بازکنی در چهارباغ

وسیله تیم لوله بازکنی در چهارباغ برای لوله بازکنی، فنر می باشد. با لوله بازکنی کرج سرویس همراه باشید تا در ادامه با انواع فنر برای باز کردن لوله ها که تمامی آن ها در اختیار تیم لوله بازکنی چهارباغ می باشد آشنا شویم.

ما در مجموعه کرج سرویس دو نوع فنر داریم :

  • دستگاه فنر لوله بازکنی
  • فنر لوله بازکنی دستی

1. دستگاه فنر لوله بازکنی

اولین دستگاهی که تیک لوله بازکنی در چهارباغ به آن خواهد پرداخت، دستگاه فنر لوله بازکنی می باشد که دستگاهی بسیار حرفه است.

دستگاه فنر لوله بازکنی از دو بخش اساسی تشکیل شده است. این دو بخش، فنر و موتور می باشند. در دستگاه فنر لوله بازکنی، وظیفه ی انتقال نیروی لازم برای باز کردن گرفتگی ها را دارد. لازم به ذکر است که موتور وظیفه ی انتقال نیرو را برای حرکت و چرخش فنر را دارد.

البته که از این نکته نگذریم که به دلیل ظاهر ساده استفاده از دستگاه فنر لوله بازکنی، خیلی از افراد سود جو در چهارباغ خود را لوله بازکن معرفی می کنند اما در حین استفاده از این دستگاه می فهمند که استفاده از این دستگاه کار متخصصان است و به لوله ها و تاسیسات شما چهارباغی های عزیز آسیب می رسانند.

2. فنر لوله باز کنی دستی

احتمالا نام فنر لوله بازکنی دستی به گوش شما نیز خورده است. رایج ترین روش برای لوله بازکن ها، استفاده از وسیله فنر لوله بازکنی دستی می باشد. مهمترین عامل این موضوع، قدرت فراوان فنر لوله بازکنی دستی می باشد که قادر است لوله ها را در کنار باز کردن لایروبی نیز بکند.

جنس این دستگاه از فولاد مقاوم می باشد. لازم به ذکر است که نوم این دستگاه حدود 100 سانتی متر می باشد. مهمترین وظیفه فنر های لوله بازکنی دستی، انتقال مواد اضافی به درون چاه دستشویی است.

البته این راه بیشتر برای توالت ایرانی رایج است زیرا به دلیل تیز بودن نوک فنر لوله بازکنی دستی امکان آسیب رساندن به قسمت های کناری توالت فرنگی را در بر دارد.
برای توالت های فرنگی بهتر است از مورد اول، یعنی دستگاه فنر لوله بازکنی استفاده شود.

برای گرفتن خدمات لوله بازکنی به صورت اصولی کافیست با شماره تلفن 09102866679  تماس حاصل فرمایید. پس از تماس ساعت خود را برای نیم ساعت دیگر تنظیم کنید تا مجرب ترین کارشناسان شهر چهارباغ را در حال انجام وظیفه در ساختمان خود مشاهده کنید.

به جز مجرب بودن و کار بلد بودن کادر لوله بازکنی، باید از مدرن ترین دستگاه ها استفاده کرد تا بهترین نتیجه را گرفت. به همین دلیل تیم لوله بازکنی در چهارباغ دارای مدرن ترین و بهترین دستگاه ها برای امر لوله بازکنی هستند که به آن ها خواهیم پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *